IPOS logo
Menu

Wynajmij kasoterminal iPOS

iPOS pocket już od 99 zł. / miesiąc

iPOS gastro już od 178 zł. / miesiąc (już wkrótce)

Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia sprzedaży

Niezależnie od tego, który kasoterminal iPOS wybierzesz - stacjonarny czy mobilny, będziesz mógł korzystać z wielu funkcjonalności, które nie tylko obsłużą płatności ale znacznie usprawnią działanie Twojego biznesu.

Przenośny iPOS pocket to małe urządzenie, które skrywa ogromne możliwości - zarejestruje sprzedaż, przyjmie gotówkowe i bezgotówkowe formy płatności, wydrukuje paragony i faktury. Dodatkowo wszystkie dane o Twojej sprzedaży wyśle na komputer czy smartfona. Może działać jako samodzielny kasoterminal lub element systemu złożonego z kilku kasoterminali.

Stacjonarny iPOS gastro przeznaczony jest do obsługi płatności i zamówień w stacjonarnych punktach sprzedaży. Czytelny, dotykowy monitor 15 calowy sprawia, że obsługa jest prosta i intuicyjna. 

 • wystawia paragony i FV
 • pozwoli analizować wyniki sprzedaży
 • przyjmie płatność kartą i gotówką
 • zarządza otwartymi rachunkami
iPOS gastro stacjonarny

Stacjonarny system z dużym 15 calowym ekranem

iPOS gastro posiada duży 15 calowy ekran dotykowy. Jest przeznaczony do obsługi sprzedaży i zamówień:

 • w stacjonarnych punktach gastronomicznych
 • w hotelach i pensjonatach
Kieszonkowy i w pełni mobilny

Kieszonkowy i w pełni mobilny

iPOS pocket to nowy wymiar mobilności -  posiada akumulator i wbudowaną łączność GSM. Jest idealnym kompanem podczas:

 • sprzedaży w terenie
 • lub wszędzie tam, gdzie rozliczenie z klientem wymaga przemieszczania się. 
iPOS pocket i gastro współpraca WK schemat

Współpraca z innymi kasoterminalami iPOS

Jeśli prowadzisz większy biznes, możesz wyposażyć się w kasoterminale stacjonarne (gastro, smart+) oraz uzupełnić je mobilnymi (pocket). Proces sprzedaży rozpoczęty na jednym kasoterminalu będziesz mógł zakończyć na innym. Wszystkie Twoje kasoterminale będą ze sobą współpracować. 

Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy więcej kasoterminali, wyniki sprzedaży zobaczysz w jednym miejscu - w iPOS web logując się do swojego konta z dowolnego urządzenia z internetem. 

iPOs pocket do gastronomii

Dla kogo jest kasa wirtualna? 

Obecne przepisy dopuszczają stosowanie kas wirtualnych (kas w formie oprogramowania) dla określonych branż. iPOS pocket oraz iPOS gastro na ten moment mogą być wykorzystywane w branżach: HoReCa oraz od niedawna przez Ochotnicze Straże Pożarne (OSP) i Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) w zakresie dostaw towarów i świadczenia usług*

*na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 23.08.2023r.

kasa wirtualna dla OSP

Na podstawie nowych przepisów, kasy wirtualne (kasy w formie oprogramowania) mogą być używane przez przez Ochotnicze Straże Pożarne (OSP) w zakresie dostawy towarów i świadczenie usług (na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 23.08.20223r.). 


iPOS pocket to mobilna kasa wirtualna dedykowana dla jednostek OSP. Łączy w sobie funkcjonalność wirtualnej kasy, terminala płatniczego i systemu sprzedażowego w jednym. To jedyne w pełni zintegrowane rozwiązanie tego typu zgodnym z Polskim Ładem, które można wynająć już za 99 zł./mc.

kasa wirtualna KGW

Nowymi przepisami* dotyczącymi używania kas wirtualnych, zostały objęte również Koła Gospodyń Wiejskich w zakresie dostawy towarów i świadczenie usług.

Dla tego podmiotu iPOS rekomenduje przenośny kasoterminal iPOS pocket, który skupia w jednym, kompaktowym i poręcznym urządzeniu wirtualną kasę, terminal płatniczy i system sprzedażowy. To jedyne w pełni zintegrowane rozwiązanie tego typu zgodnym z Polskim Ładem, które można wynająć już za 99 zł./mc.

*Na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 23.08.20223r.

film animacja iPOS

iPOS od wielu lat wspiera polską gastronomię oferując jej dedykowane kasoterminale, które łączą w sobie szereg funkcjonalności.

Aby obrazowo wyjaśnić na czym polega to wsparcie, zapraszamy do obejrzenia animacji, która została przygotowana specjalnie dla gastronomii.

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojej gastronomii

Każdy kasoterminal realizuje pełną funkcjonalność - przyjmuje płatności, wystawia paragony, faktury, pozwala na parkowanie i dzielenie rachunków. 

Jeśli prowadzisz foodtruck lub małą gastronomię możesz korzystać z jednego kasoterminala. W przypadku większych potrzeb w każdej chwili rozbudujesz system o kolejny kasoterminal. 

Możesz łączyć swoje kasoterminale w pary lub zestawy. Jak to działa? Zerknij niżej. 

  iPOS WK procesy schemat

  POS zapanuje nad procesami sprzedażowymi w restauracji

  Twój kelner: przyjmie zamówienie, wyśle je na kuchnię, zaparkuje/podzieli rachunek, wystawi paragon lub fakturę, przyjmie płatność. 

  Twój dostawca: przejmie zamówienie, wydrukuje paragon lub fakturę i przyjmie płatność na miejscu, u klienta wypełniając tym samym obowiązki wynikające z Polskiego Ładu. 

  Wszystkie działania Twojego personelu zobaczysz w czasie rzeczywistym na centralnym kasoterminalu smart gastro oraz zdalnie - w iPOS web. 

  terminal Polski Ład

  Polski Ład a dowozy w gastronomii

  Polski Ład wprowadza obowiązek udostępnienia bezgotówkowej formy płatności oraz konieczność integracji kas online z terminalem płatniczym.

  Wyobraźmy sobie dostawcę, który jedzie do klienta z zamówieniem. Płatność będzie realizowana przy odbiorze, klient chce zapłacić kartą. Zgodnie z przepisami paragon powinien być wydany w momencie przyjęcia zapłaty. Jak spełnić wszystkie formalne warunki? Wożenie osobnej kasy mobilnej i osobnego terminala płatniczego jest niewygodne - do tego urządzenia muszą być ze sobą przecież w odpowiedni sposób połączone. Kasoterminal iPOS pocket jest jedynym w pełni zintegrowanym rozwiązaniem - receptą na Polski Ład dla gastronomii. 

  → Przeczytaj poradnik Polski Ład a kasy fiskalne i terminale

  Na każdą kieszeń - wynajmij lub kup

  Przygotowaliśmy wygodną formę finansowania wirtualnych kas online co sprawa, że stacjonarny iPOS gastro i mobilny iPOS pocket są przystępne cenowo.

  iPOS gastro i iPOS pocket możesz wynająć na 36 miesięcy. Niezależnie od metody płatności za wybrany kasoterminal dobierasz taryfę iPOS w zależności od swoich potrzeb. 

   wynajem ipos gastro WK

   Wynajmij stacjonarny iPOS gastro 

   Kasoterminal iPOS gastro możesz wynająć już za 129 zł/mies. Otrzymujesz kasę fiskalną i terminal płatniczy w jednym urządzeniu, przeznaczonym do obsługi w stacjonarnych punktach sprzedaży. Aktualnie wirtualna kasa fiskalna jest dopuszczona do stosowania w branży HoReCa oraz przez Ochotnicze Straże Pożarne (OSP) i Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) w zakresie dostaw towarów i świadczenia usług*

   *na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 23.08.2023r.

   wynajem iPOS pocket 99 zł

   Wynajmij przenośny iPOS pocket

   Wynajem kasy fiskalnej? Z iPOS to możliwe! Kasoterminal iPOS pocket wynajmiesz na 36 miesięcy, w czasie których możesz dowolnie przełączasz się między taryfami. W zależności od wybranego planu kasę wirtualną, płatności kartami, dostęp do raportów możesz mieć już za 99 zł/mies. Na mocy Rozporządzania Ministra Finansów wirtualna kasa fiskalna jest dopuszczona do stosowania w branży HoReCa oraz przez Ochotnicze Straże Pożarne (OSP) i Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) w zakresie dostaw towarów i świadczenia usług.

   Interesuje Cię wynajem kasotermianla? Wypełnij formularz - oddzwonimy!

   Zaznacz niezbędną zgode aby wysłać dane
   Adres siedziby

   iPOS Spółka Akcyjna

   ul. Klimczaka 1

   02 - 797 Warszawa

   NIP: 1182096330

    Zobacz również
    • Aktualności
    • Branże
    • Dofinansowanie
    • O nas
    • Akcesoria
    KONTAKT DLA KLIENTÓW
    POMOC TECHNICZNA I SERWIS GŁÓWNY
    Równoległa 4a 02-235 Warszawa biurowiec Bolero, 4p.

    pomoc@ipos.pl

    22 307 37 47

    OFERTA DLA SIECI I FRANCZYZ

    Maciej Hełmecki

    Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

    maciej.helmecki@ipos.pl

    608 291 464

     KONTAKT DLA DEALERÓW I SIECI DYSTRYBUCJI
     małopolskie, lubelskie, opolskie, podkarpackie, śląskie

     Maciej Hełmecki

     maciej.helmecki@ipos.pl

     608 291 464

      kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

      Grzegorz Perłowski

      grzegorz.perlowski@ipos.pl

      502 474 876

       dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

       Grzegorz Kulikowski

       grzegorz.kulikowski@ipos.pl

       881 322 279

        IPOS logo

        Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.