IPOS logo
Menu

Mobilny kasoterminal

iPOS pocket!

Pierwsza na rynku wirtualna kasa na terminalu płatniczym. 

Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia sprzedaży

To małe urządzenie skrywa w sobie ogromne możliwości - zarejestruje sprzedaż, przyjmie gotówkowe i bezgotówkowe formy płatności, wydrukuje paragony i faktury czy zeskanuje kod kreskowy. 

iPOS pocket może działać jako samodzielny kasoterminal lub element systemu złożonego z kilku kasoterminali. Dodatkowo wszystkie dane o Twojej sprzedaży wyśle na komputer czy smartfona.

 • wystawia paragony i FV
 • pozwoli analizować wyniki sprzedaży
 • przyjmie płatność kartą i gotówką
 • skanuje kody kreskowe (opcja)
Kieszonkowy i w pełni mobilny

Kieszonkowy i w pełni mobilny

iPOS pocket to nowy wymiar mobilności -  ma akumulator i wbudowaną łączność GSM. Jest idealnym kompanem podczas:

 • sprzedaży w terenie
 • lub wszędzie tam, gdzie rozliczenie z klientem wymaga przemieszczania się. 
wszystkie dane w iPOS web

Współpraca z innymi kasoterminalami iPOS

iPOS pocket to kolejny kasoterminal w inteligentnej rodzinie iPOS. Jeśli prowadzisz większy biznes, możesz wyposażyć się w kasoterminale stacjonarne (smart, smart+) oraz uzupełnić je mobilnymi pocketami. Proces sprzedaży rozpoczęty na jednym kasoterminalu będziesz mógł zakończyć na innym. Wszystkie Twoje kasoterminale będą ze sobą współpracować. 

Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy więcej kasoterminali, wyniki sprzedaży zobaczysz w jednym miejscu - w iPOS web logując się do swojego konta z dowolnego urządzenia z internetem. 

iPOs pocket do gastronomii

Dla kogo jest iPOS pocket? 

Obecne przepisy dopuszczają stosowanie kas wirtualnych (kas w formie oprogramowania) tylko dla określonych branż. iPOS pocket w tym momencie może być wykorzystywany jedynie w gastronomii.

 

Kompleksowe rozwiązanie do Twojej gastronomii

Każdy kasoterminal realizuje pełną funkcjonalność - przyjmuje płatności, wystawia paragony, faktury, pozwala na parkowanie i dzielenie rachunków. 

Jeśli prowadzisz foodtruck lub małą gastronomię możesz korzystać z jednego kasoterminala. W przypadku większych potrzeb w każdej chwili rozbudujesz system o kolejny kasoterminal. 

Możesz łączyć swoje kasoterminale w pary lub zestawy. Jak to działa? Zerknij niżej. 

  mobilny kelner, mobilny dostawca

  iPOS zapanuje nad wszystkimi procesami sprzedażowymi w Twojej restauracji

  Twój kelner: przyjmie zamówienie, wyśle je na kuchnię, zaparkuje i podzieli rachunek, wystawi paragon lub fakturę, przyjmie płatność. 

  Twój dostawca: przejmie zamówienie, wydrukuje paragon lub fakturę i przyjmie płatność na miejscu, u klienta.

  Wszystkie działania Twojego personelu zobaczysz w czasie rzeczywistym na centralnym kasoterminalu smart+ oraz zdalnie - w iPOS web. 

  Na każdą kieszeń - wynajmij lub kup

  Przygotowaliśmy wygodne formy finansowania kasoterminali, co sprawa, że iPOS pocket jest przystępny cenowo. 

  iPOS pocket możesz kupić lub wynająć na 36 miesięcy. Niezależnie od metody płatności za kasoterminal dobierasz taryfę iPOS w zależności od swoich potrzeb. 

   ipos pocket zakup

   Kup iPOS pocket 

   Kasoterminal iPOS pocket możesz nabyć za 1490 zł netto. W takim przypadku otrzymujesz wirtualną kasę fiskalną zainstalowaną na terminalu płatniczym, który staje się Twoją własnością. Przy zakupie kasy wirtualnej istnieje możliwość skorzystania ze zwrotu z urzędu skarbowego. 

    

   wynajem kaso terminala

   Wynajmij już za 89 zł/mies 

   Wynajem kasy fiskalnej? Z iPOS to możliwe! Kasoterminal iPOS pocket wynajmiesz na 36 miesięcy, w czasie których możesz dowolnie przełączasz się między taryfami. W zależności od wybranego planu kasę wirtualną, płatności kartami, dostęp do raportów możesz mieć już za 89 zł/mies.  

    

   wynajem ipos pocket w parze

   Więcej kasoterminali to mniejsze koszty

   Masz już stacjonarny kasoterminal smart+ i chcesz wyposażyć swoich kelnerów pracujących w tej samej lokalizacji w mobilne pockety?

   A może dopiero otwierasz restaurację i planujesz zakupić kilka kasoterminali? Będzie taniej! 

   Jeśli iPOS pocket będzie pracował w tej samej lokalizacji co iPOS smart+, zawsze zapłacisz za niego 69 zł/mies. Jak to możliwe? 

   •  iPOS pocket wynajmiesz za 30 zł netto / mies
   •  za taryfę do iPOS pocket zapłacisz 39 zł netto / mies niezależnie od tego, jaki plan taryfowy wybierzesz dla iPOS smart+

    

    

   Interesuje Cię zakup, współpraca lub integracja? Zostaw kontakt!

   Zaznacz niezbędną zgode aby wysłać dane
   Adres

   iPOS SA
   ul. Klimczaka 1 (kl. F, piętro 4)
   02-797 Warszawa

   Masz pytania o ofertę?
   Zadzwoń: 22 602 22 23

   IPOS logo

   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.