IPOS logo
Menu

Nowy, mobilny kasoterminal

iPOS pocket!

Pierwsza na rynku wirtualna kasa na terminalu płatniczym. 

Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia sprzedaży

To małe urządzenie skrywa w sobie ogromne możliwości. Dzięki niemu zarejestrujesz sprzedaż, przyjmiesz gotówkowe i bezgotówkowe formy płatności, wydrukujesz paragony i faktury, zeskanujesz kod kreskowy. 

iPOS pocket może działać jako samodzielny kasoterminal lub element systemu złożonego z kilku kasoterminali. Dodatkowo wszystkie  dane o Twojej sprzedaży wyśle na komputer czy smartfona.

 • wystawia paragony i FV
 • wspiera e-paragony
 • przyjmie płatność kartą i gotówką
 • skanuje kody kreskowe
Kieszonkowy i w pełni mobilny

Kieszonkowy i w pełni mobilny

iPOS pocket ma akumulator i wbudowaną łączność GSM, co czyni go idealnym kompanem podczas sprzedaży w terenie. 

ipos pocket jako element większej infrastruktury

Współpraca z innymi kasoterminalami iPOS

iPOS pocket to kolejny kasoterminal w inteligentnej rodzinie iPOS. Jeśli prowadzisz większy biznes, możesz wyposażyć się w kasoterminale stacjonarne (smart, smart+) oraz uzupełnić je mobilnymi pocketami. Proces sprzedaży rozpoczęty na jednym kasoterminalu będziesz mógł zakończyć na innym. Wszystkie Twoje kasoterminale będą ze sobą współpracować. 

Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy więcej kasoterminali, wyniki sprzedaży zobaczysz w jednym miejscu - w iPOS web logując się do swojego konta z dowolnego urządzenia z internetem. 

Kompleksowe rozwiązanie do Twojej gastronomii

iPOS zapanuje nad wszystkimi procesami sprzedażowymi w Twojej restauracji.

Twój kelner: przyjmie zamówienie, wyśle je na kuchnię, zaparkuje i podzieli rachunek, wystawi paragon lub fakturę, przyjmie płatność. 

Twój dostawca: przejmie zamówienie, wydrukuje paragon lub fakturę i przyjmie płatność na miejscu, u klienta.

Wszystkie działania Twojego personelu zobaczysz w czasie rzeczywistym na centralnym kasoterminalu smart+ oraz zdalnie - w iPOS web. 

  ładny kasoterminal

  iPOS pocket już niebawem w Twoim biznesie

  Każde rozwiązanie fiskalne przed wprowadzeniem na rynek musi przejść proces certyfikacji w Głównym Urzędzie Miar. iPOS pocket jest w trakcie homologowania jako fiskalna kasa wirtualna. Zgodnie z ustawą z kas w formie oprogramowania, będzie mogła korzystać gastronomia.

  Nowy kasoterminal planujemy wprowadzić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2021 r. 

  podoba

  Co z obowiązkową wymianą kas fiskalnych w gastronomii? 

  Branża restauracyjna jest zobowiązana do wymiany urządzeń fiskalnych na kasy online do końca 2020. Kasy wirtualne są świetnym rozwiązaniem dla gastronomii, jednak ich certyfikacja w roku 2020 jest mało prawdopodobna.

  Co zrobić? Mamy rozwiązanie! Rozpocznij wyposażanie swojego lokalu od stacjonarnego kasoterminala smart lub smart+. Takie rozwiązanie pozwoli spełnić obowiązek wymiany na kasę online i będzie stanowić bazę do współpracy z iPOS pocket. Klienci iPOS otrzymają możliwość nabycia kasoterminali pocket w pierwszej kolejności i na atrakcyjnych warunkach. 

  Interesuje Cię zakup, współpraca lub integracja? Zostaw kontakt!

  Zaznacz niezbędną zgode aby wysłać dane
  Adres

  iPOS SA
  ul. Klimczaka 1 (kl. F, piętro 4)
  02-797 Warszawa

  Masz pytania o ofertę?
  Zadzwoń: 22 602 22 23

  IPOS logo

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.