IPOS logo
Menu

Mobilny kasoterminal

iPOS pocket!

Pierwsza na rynku wirtualna kasa na terminalu płatniczym. Zgodna z Polskim Ładem 

Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia sprzedaży

To małe urządzenie skrywa w sobie ogromne możliwości - zarejestruje sprzedaż, przyjmie gotówkowe i bezgotówkowe formy płatności, wydrukuje paragony i faktury.

iPOS pocket może działać jako samodzielny kasoterminal lub element systemu złożonego z kilku kasoterminali. Dodatkowo wszystkie dane o Twojej sprzedaży wyśle na komputer czy smartfona.

 • wystawia paragony i FV
 • pozwoli analizować wyniki sprzedaży
 • przyjmie płatność kartą i gotówką
 • skanuje kody kreskowe (opcja)
Kieszonkowy i w pełni mobilny

Kieszonkowy i w pełni mobilny

iPOS pocket to nowy wymiar mobilności -  ma akumulator i wbudowaną łączność GSM. Jest idealnym kompanem podczas:

 • sprzedaży w terenie
 • lub wszędzie tam, gdzie rozliczenie z klientem wymaga przemieszczania się. 

 

wszystkie dane w iPOS web

Współpraca z innymi kasoterminalami iPOS

iPOS pocket to kolejny kasoterminal w inteligentnej rodzinie iPOS. Jeśli prowadzisz większy biznes, możesz wyposażyć się w kasoterminale stacjonarne (smart, smart+) oraz uzupełnić je mobilnymi pocketami. Proces sprzedaży rozpoczęty na jednym kasoterminalu będziesz mógł zakończyć na innym. Wszystkie Twoje kasoterminale będą ze sobą współpracować. 

Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy więcej kasoterminali, wyniki sprzedaży zobaczysz w jednym miejscu - w iPOS web logując się do swojego konta z dowolnego urządzenia z internetem. 

iPOs pocket do gastronomii

Dla kogo jest iPOS pocket? 

Obecne przepisy dopuszczają stosowanie kas wirtualnych (kas w formie oprogramowania) tylko dla określonych branż. iPOS pocket w tym momencie może być wykorzystywany jedynie w gastronomii.

 

Kompleksowe rozwiązanie do Twojej gastronomii

Każdy kasoterminal realizuje pełną funkcjonalność - przyjmuje płatności, wystawia paragony, faktury, pozwala na parkowanie i dzielenie rachunków. 

Jeśli prowadzisz foodtruck lub małą gastronomię możesz korzystać z jednego kasoterminala. W przypadku większych potrzeb w każdej chwili rozbudujesz system o kolejny kasoterminal. 

Możesz łączyć swoje kasoterminale w pary lub zestawy. Jak to działa? Zerknij niżej. 

  mobilny kelner, mobilny dostawca

  iPOS zapanuje nad procesami sprzedażowymi w restauracji

  Twój kelner: przyjmie zamówienie, wyśle je na kuchnię, zaparkuje/podzieli rachunek, wystawi paragon lub fakturę, przyjmie płatność. 

  Twój dostawca: przejmie zamówienie, wydrukuje paragon lub fakturę i przyjmie płatność na miejscu, u klienta wypełniając tym samym obowiązki wynikające z Polskiego Ładu. 

  Wszystkie działania Twojego personelu zobaczysz w czasie rzeczywistym na centralnym kasoterminalu smart+ oraz zdalnie - w iPOS web. 

  terminal Polski Ład

  Polski Ład a dowozy w gastronomii

  Polski Ład wprowadza obowiązek udostępnienia bezgotówkowej formy płatności oraz konieczność integracji kas online z terminalem płatniczym.

  Wyobraźmy sobie dostawcę, który jedzie do klienta z zamówieniem. Płatność będzie realizowana przy odbiorze, klient chce zapłacić kartą. Zgodnie z przepisami paragon powinien być wydany w momencie przyjęcia zapłaty. Jak spełnić wszystkie formalne warunki? Wożenie osobnej kasy mobilnej i osobnego terminala płatniczego jest niewygodne - do tego urządzenia muszą być ze sobą przecież w odpowiedni sposób połączone. Kasoterminal iPOS pocket jest jedynym w pełni zintegrowanym rozwiązaniem - receptą na Polski Ład dla gastronomii. 

  → Przeczytaj poradnik Polski Ład a kasy fiskalne i terminale

  Na każdą kieszeń - wynajmij lub kup

  Przygotowaliśmy wygodne formy finansowania kasoterminali, co sprawa, że iPOS pocket jest przystępny cenowo. 

  iPOS pocket możesz kupić lub wynająć na 36 miesięcy. Niezależnie od metody płatności za kasoterminal dobierasz taryfę iPOS w zależności od swoich potrzeb. 

   wynajem kas fiskalnych

   Kup iPOS pocket 

   Kasoterminal iPOS pocket możesz nabyć za 1490 zł netto. W takim przypadku otrzymujesz wirtualną kasę fiskalną zainstalowaną na terminalu płatniczym, który staje się Twoją własnością. Przy zakupie kasy wirtualnej istnieje możliwość skorzystania ze zwrotu z urzędu skarbowego. 

   wynajem kas fiskalnych

   Wynajmij już za 99 zł/mies 

   Wynajem kasy fiskalnej? Z iPOS to możliwe! Kasoterminal iPOS pocket wynajmiesz na 36 miesięcy, w czasie których możesz dowolnie przełączasz się między taryfami. W zależności od wybranego planu kasę wirtualną, płatności kartami, dostęp do raportów możesz mieć już za 99 zł/mies.  

    

   Interesuje Cię wynajem kasotermianla? Wypełnij formularz - oddzwonimy!

   Zaznacz niezbędną zgode aby wysłać dane
   Adres

   SIEDZIBA FIRMY

   iPOS SA
   ul. Klimczaka 1 (kl. F, piętro 4)
   02-797 Warszawa

   NIP: 1182096330

   SERWIS GŁÓWNY I CENTRUM POMOCY iPOS

   Równoległa 4a
   02-235 Warszawa
   biurowiec Bolero, 4p.

   IPOS logo

   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.