Właściciel firmy na majówce. Biznes pod kontrolą | iPOS

Właściciel sklepu na majówce

zarządzaj sklepem w iPOS web

Uf! Nareszcie udało się wyjechać na wymarzony urlop. Odkąd prowadzisz własny biznes nie zdarza się to zbyt często. Potrzebujesz odpoczynku, ale jednocześnie lubisz wiedzieć, co się dzieje w Twoim sklepie czy restauracji. Nic dziwnego – w prowadzenie firmy wkładasz mnóstwo serca. Spacerujesz po górach, ale myślami jesteś za ladą. Jak sobie radzą pracownicy? Jaki dzisiaj utarg? Czy na pewno nie brakuje towaru? I jeszcze promocja – wczoraj miała się skończyć, czy kierownik o tym pamiętał i zadbał o zmianę cen? Jeśli prowadzisz więcej niż jeden punkt handlowy nagle ilość takich pytań mnoży się przez liczbę sklepów. Myśli o tym, co dzieje się w Twojej firmie nie pozwalają na odpoczynek, więc po co wogóle brać urlop? STOP i…

…czas wrzucić na luz!

Musisz naładować baterie, by wrócić z nową energią. Urlop to czas dla Ciebie i Twoich najbliższych. Jeśli należysz do tych, którzy w biznesie lubią mieć wszystko pod kontrolą, wyposaż się w narzędzia, które zapewnią ją także na odległość. Wystarczy do tego komputer, smartfon lub tablet i dostęp do internetu. Pamiętaj, że w swoim punkcie zostawiasz kasoterminal – urządzenie, które przekazuje wszystkie dane o sprzedaży na Twoje indywidualne konto w iPOS web. Dzięki platformie kasoterminalem możesz też zdalnie zarządzać.

20 min dla biznesu, reszta doby dla fanu!

Jest poranek, dziś czekają Cię kolejne atrakcje – spływ kajakowy, potem drinki z palemką, a na koniec grill. Patrzysz na zegarek – za chwilę Twoi pracownicy otwierają sklep/restaurację. Zastanawiasz się jaki wczoraj był utarg? Jeśli ciekawość bierze górę, zajrzyj do iPOS web upewnij się, że biznes idzie całkiem nieźle, a produkty są na stanie. Zatrudnienie tego nowego Roberta to był strzał w dziesiątkę – chłopak to urodzony sprzedawca, robi całkiem niezły utarg. Aj no i masz… Wczorajsza promocja się skończyła, a ktoś zapomniał przełączyć cennik z promocyjnego na standardowy? Nie szkodzi – możesz zmienić ceny zdalnie – trzema kliknięciami. I już – uff, wszystko pod kontrolą.

A teraz zamknij lapka, wrzuć do plecaka aparat i zabierz okulary przeciwsłoneczne, bo mogą się przydać. iPOS web jest Twoim sprzymierzeńcem gdziekolwiek jesteś – w górach, w tropikach, w zabytkowej części miasta czy w domowym zaciszu.

Udanego urlopu!

 

Kasoterminale online
close slider

Kasoterminale fiskalne online

Szukasz urządzenia fiskalnego spełniającego wymogi kas online? Poznaj linię kasoterminali iPOS smart.

więcej informacji