Właściciel firmy na majówce. Biznes pod kontrolą | iPOS

Właściciel sklepu na majówce

zarządzaj sklepem w iPOS web

Uf! Nareszcie udało się wyjechać na wymarzony urlop. Odkąd prowadzisz własny biznes nie zdarza się to zbyt często. Potrzebujesz odpoczynku, ale jednocześnie lubisz wiedzieć, co się dzieje w Twoim sklepie czy restauracji. Nic dziwnego – w prowadzenie firmy wkładasz mnóstwo serca. Spacerujesz po górach, ale myślami jesteś za ladą. Jak sobie radzą pracownicy? Jaki dzisiaj utarg? Czy na pewno nie brakuje towaru? I jeszcze promocja – wczoraj miała się skończyć, czy kierownik o tym pamiętał i zadbał o zmianę cen? Jeśli prowadzisz więcej niż jeden punkt handlowy nagle ilość takich pytań mnoży się przez liczbę sklepów. Myśli o tym, co dzieje się w Twojej firmie nie pozwalają na odpoczynek, więc po co wogóle brać urlop? STOP i…

…czas wrzucić na luz!

Musisz naładować baterie, by wrócić z nową energią. Urlop to czas dla Ciebie i Twoich najbliższych. Jeśli należysz do tych, którzy w biznesie lubią mieć wszystko pod kontrolą, wyposaż się w narzędzia, które zapewnią ją także na odległość. Wystarczy do tego komputer, smartfon lub tablet i dostęp do internetu. Pamiętaj, że w swoim punkcie zostawiasz kasoterminal – urządzenie, które przekazuje wszystkie dane o sprzedaży na Twoje indywidualne konto w iPOS web. Dzięki platformie kasoterminalem możesz też zdalnie zarządzać.

20 min dla biznesu, reszta doby dla fanu!

Jest poranek, dziś czekają Cię kolejne atrakcje – spływ kajakowy, potem drinki z palemką, a na koniec grill. Patrzysz na zegarek – za chwilę Twoi pracownicy otwierają sklep/restaurację. Zastanawiasz się jaki wczoraj był utarg? Jeśli ciekawość bierze górę, zajrzyj do iPOS web upewnij się, że biznes idzie całkiem nieźle, a produkty są na stanie. Zatrudnienie tego nowego Roberta to był strzał w dziesiątkę – chłopak to urodzony sprzedawca, robi całkiem niezły utarg. Aj no i masz… Wczorajsza promocja się skończyła, a ktoś zapomniał przełączyć cennik z promocyjnego na standardowy? Nie szkodzi – możesz zmienić ceny zdalnie – trzema kliknięciami. I już – uff, wszystko pod kontrolą.

A teraz zamknij lapka, wrzuć do plecaka aparat i zabierz okulary przeciwsłoneczne, bo mogą się przydać. iPOS web jest Twoim sprzymierzeńcem gdziekolwiek jesteś – w górach, w tropikach, w zabytkowej części miasta czy w domowym zaciszu.

Udanego urlopu!

 

Terminal za darmo
close slider
Chcesz kupić kasoterminal z dofinansowaniem w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?
Zostaw kontakt, oddzwonimy!

 


Administratorem danych osobowych Użytkownika jest iPOS S.A. z siedzibą w Warszawie, e-mail: pomoc@ipos.pl. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu przedstawienia oferty produktów iPOS (podstawa przetwarzania danych to niezbędność do przedstawienia Użytkownikowi oferty) oraz – w przypadku zaznaczenia stosownej zgody – w celu marketingu towarów i usług Administratora oraz przesyłania newslettera (podstawa to zgoda Użytkownika). Dane Użytkownika będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przedstawienia oferty lub do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przedstawić ofertę lub otrzymywać informacje handlowe. Użytkownik ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Użytkownik ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.