Przedsiębiorco, dla nas jesteś superbohaterem | iPOS

Przedsiębiorco, dla nas jesteś superbohaterem

Znasz przygody Iron Mana – superbohatera, inteligentnego wynalazcy i przedsiębiorcy? Tonemu Starkowi towarzyszył Jarvis – program komputerowy nowej generacji, który nie tylko na odległość wybawiał go z opresji, ale także pomagał w codziennej pracy. Dla nas Ty jesteś superbohaterem, a my dostarczymy Ci Jarvisa, czyli iPOS web – system, który wesprze Cię w wielu firmowych obowiązkach. Każdy superbohater ma pomocnika lub szczególną moc, dlatego pamiętaj, że…

… nie musisz robić wszystkiego sam!

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, iPOS pomoże Ci poprowadzić biznes. Stworzyliśmy nie tylko kasoterminal – sprzęt, na którym pracuje się intuicyjnie, ale także iPOS web, czyli platformę pozwalającą na zdalne zarządzanie sprzedażą. Platforma pełni rolę pomocnika, który w Twoim imieniu skonfiguruje kasoterminale, “zapyta” je o wyniki sprzedażowe i przedstawi Ci raporty w czytelnej formie. Możesz też zapomnieć o mozolnym programowaniu kasy i wzywaniu w tym celu serwisanta. Dzięki iPOS web możesz zarządzać swoimi kasoterminalami – dodawać cenniki, rabaty, asortyment, personel, modyfikować wygląd paragonu. Platformę bez problemu obsłużysz samodzielnie, logując się do niej z komputera osobistego czy smartfona. Choć bardzo chciałbyś doglądać biznesu osobiście, nie zawsze możesz pojawić się w swoim punkcie. W iPOS web wszystko odbywa się on-line, więc zmian możesz dokonać znajdując się w dowolnym miejscu na świecie – w samochodzie, w biurze czy wakacyjnym kurorcie. Dostępu możesz udzielić także swoim pracownikom, nadając im wybrane uprawnienia.

Jeśli nie mierzysz, nie zarządzasz

Peter Drucker, wybitny ekspert od zarządzania mawiał, że “jeśli nie mierzysz, nie zarządzasz”. To od monitoringu i analizy wyników zaczynają się pomysły na kolejne działania i rozwój. Aby dowiedzieć się wszystkiego o swoim biznesie nie potrzebujesz drogich systemów, sztabu analityków i specjalistów IT. W iPOS web znajdziesz raporty sprzedażowe, ranking najlepszych produktów, podgląd wszystkich wystawionych paragonów i faktur oraz wiele innych parametrów dotyczących kondycji biznesu. Sam zdecydujesz o której i gdzie sprawdzisz swoje obroty. Nie musisz już bazować na długich wydrukach raportów dobowych przepisywanych do Excela. Ale jeśli lubisz porządkować wszystko w arkuszach, bez problemu wyniki wyeksportujesz do pliku.

Twój osobisty asystent

Na głowie masz sporo spraw i czasem masz wrażenie, że przydałby Ci się asystent? Na przykład wtedy, kiedy po drodze z urzędu do księgowej, postanawiasz zrobić zaopatrzenie i zastanawiasz się, jakiego towaru brakuje w Twoim sklepie? iPOS web podpowie Ci, jakie produkty się kończą i na ile dni wystarczą zapasy. Prosty magazyn sprawi, że zawsze będziesz trzymać rękę na pulsie, a w Twoim punkcie nie zabraknie bestsellerowych produktów. Swojego webowego “asystenta” możesz zapytać także m.in. o to, jak spisują się Twoi kasjerzy, albo o to, ilu klientów zapłaciło w Twoim sklepie kartą.

Szefie, w czym możemy pomóc dzisiaj?

Tak jak misją Iron Mana jest ratowanie świata, tak Twoją i naszą misją jest rozwój Twojego biznesu. Twoją supermocą jest pomysł na biznes, jakość produktów i usług które oferujesz, zaangażowanie Twoje i Twoich pracowników. My dajemy Ci wirtualnego, wszechwiedzącego asystenta, który pomoże zdalnie zarządzać sprzedażą w Twojej firmie. Połączmy siły! 🙂

 

Terminal za darmo
close slider
Chcesz kupić kasoterminal z dofinansowaniem w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?
Zostaw kontakt, oddzwonimy!

 


Administratorem danych osobowych Użytkownika jest iPOS S.A. z siedzibą w Warszawie, e-mail: pomoc@ipos.pl. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu przedstawienia oferty produktów iPOS (podstawa przetwarzania danych to niezbędność do przedstawienia Użytkownikowi oferty) oraz – w przypadku zaznaczenia stosownej zgody – w celu marketingu towarów i usług Administratora oraz przesyłania newslettera (podstawa to zgoda Użytkownika). Dane Użytkownika będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przedstawienia oferty lub do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przedstawić ofertę lub otrzymywać informacje handlowe. Użytkownik ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Użytkownik ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.