IPOS logo
Menu

O nas

W świecie małych i średnich przedsiębiorców skazanych na archaiczne i najbardziej nielubiane urządzenia na rynku – kasy fiskalne…

w świecie, gdzie ponad 80% właścicieli sklepów prowadzących sprzedaż detaliczną, nie może pozwolić sobie na akceptację płatności bezgotówkowych, pozbawiając się tym samym 30% przychodów….

Powstał iPOS

Rozpoczęliśmy w 2014 roku jako startup z sektora FinTech, bo tylko startup mógł pozwolić sobie na radykalną rewolucję rynkową i postawienie na pierwszym miejscu produktu i jego przyszłego użytkownika. Tak powstał pierwszy na rynku kasoterminal – urządzenie, które ma na celu cyfryzację sklepów detalicznych, opartą o kompleksowe rozwiązanie fiskalno-płatnicze. Choć w pracę nadal wkładamy mnóstwo zaangażowania, etap bycia startupem mamy już za sobą, a iPOS jest stabilnie rozwijającą się firmą wspieraną przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Capital Partners.

Od 15 lat jesteśmy związani z branżą systemów sprzedaży i rynkiem płatności bezgotówkowych. Obsługiwaliśmy wielkie firmy i sieci detaliczne z ogromnymi budżetami, pozwalającymi na wdrażanie rozwiązań z najwyższej półki cenowej. Teraz pracujemy dla Was – małych i średnich przedsiębiorców. Doświadczenie i pasja pozwalają nam tworzyć innowacyjny produkt wysokiej klasy, który nie wymaga wielkich budżetów i sztabu informatyków. iPOS powstał dla Ciebie – przedsiębiorcy prowadzącego lokalny sklep, działalność usługową, właściciela sieci małych sklepów, czy franczyzy.

Nie zastąpimy Twojego zaangażowania, za to sprawimy, że o swoim biznesie będziesz wiedzieć więcej, a codzienne obowiązki z nim związane staną się prostsze i szybsze. Wszystko po to, byś swoją energię mógł poświęcić na rzeczy naprawdę ważne.

Zarząd/założyciele

ADAM TOMASZEWSKI

PREZES ZARZĄDU

Dba o strategię, rozwój produktu, bezpieczeństwo i utrzymanie systemów. Ekspert rynku transakcji elektronicznych. Był odpowiedzialny za budowę i utrzymanie systemu transakcyjnego jednego z procesorów płatności elektronicznych w Polsce.

JACEK KUCHARZEWSKI

WICEPREZES

Czuwa nad funkcjonalnym rozwojem produktu, odpowiada za relacje biznesowe z partnerami oraz działalność operacyjną spółki. Z rynkiem terminali płatniczych związany od 15 lat, współprojektował dedykowane rozwiązanie terminalowe dla dużych sieci handlowych.

MICHAŁ PAWŁOWSKI

CZŁONEK ZARZĄDU

W iPOS kieruje marketingiem, sprzedażą i rozwija sieć dystrybucji. Podczas 15-letniego doświadczenia w branży fiskalnej, wdrażał rozwiązania dla największych rynkowych graczy. Rynek fiskalny zna od podszewki, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby małych i średnich przedsiębiorców.

Adres

iPOS SA
Aleje Jerozolimskie 162A,
02-342 Warszawa

Masz pytania dot. oferty?
Zadzwoń: 22 602 22 23

IPOS logo
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.