IPOS logo
Menu

Od tego wszystko się zaczeło...

W świecie małych i średnich przedsiębiorców skazanych na archaiczne i najbardziej nielubiane urządzenia na rynku – kasy fiskalne…

w świecie, gdzie ponad 80% właścicieli sklepów prowadzących sprzedaż detaliczną, nie może pozwolić sobie na akceptację płatności bezgotówkowych, pozbawiając się tym samym 30% przychodów….

Powstał iPOS

2014
Rozpoczęliśmy w 2014 roku jako startup z sektora FinTech, bo tylko startup mógł pozwolić sobie na radykalną rewolucję rynkową i postawienie na pierwszym miejscu produktu i jego przyszłego użytkownika. Tak powstał pierwszy na rynku kasoterminal – urządzenie, które ma na celu cyfryzację sklepów detalicznych, opartą o kompleksowe rozwiązanie fiskalno-płatnicze. Choć w pracę nadal wkładamy mnóstwo zaangażowania, etap bycia startupem mamy już za sobą, a iPOS jest stabilnie rozwijającą się firmą, wchodzącą w skład grupy kapitałowej OEX.
2015
Od 15 lat jesteśmy związani z branżą systemów sprzedaży i rynkiem płatności bezgotówkowych. Obsługiwaliśmy wielkie firmy i sieci detaliczne z ogromnymi budżetami, pozwalającymi na wdrażanie rozwiązań z najwyższej półki cenowej. Teraz pracujemy dla Was – małych i średnich przedsiębiorców. Doświadczenie i pasja pozwalają nam tworzyć innowacyjny produkt wysokiej klasy, który nie wymaga wielkich budżetów i sztabu informatyków. iPOS powstał dla Ciebie – przedsiębiorcy prowadzącego lokalny sklep, działalność usługową, właściciela sieci małych sklepów, czy franczyzy.
XXI wiek
Nie zastąpimy Twojego zaangażowania, za to sprawimy, że o swoim biznesie będziesz wiedzieć więcej, a  codzienne obowiązki z nim związane staną się prostsze i szybsze. Wszystko po to, byś swoją energię mógł poświęcić na rzeczy naprawdę ważne. Rewolucja fiskalna zaczyna się dziś. Dołączysz? XXI wiek

Zarząd / założyciele

 • Adam Tomaszewski

  ADAM TOMASZEWSKI

  WICEPREZES  ZARZĄDU

  Dba o strategię, rozwój produktu, bezpieczeństwo i utrzymanie systemów. Ekspert rynku transakcji elektronicznych. Był odpowiedzialny za budowę i utrzymanie systemu transakcyjnego jednego z procesorów płatności elektronicznych w Polsce.

 • Jacek Kucharzewski

  JACEK KUCHARZEWSKI

  WICEPREZES ZARZĄDU

  Czuwa nad funkcjonalnym rozwojem produktu, odpowiada za relacje biznesowe z partnerami oraz działalność operacyjną spółki. Z rynkiem terminali płatniczych związany od 15 lat, współprojektował dedykowane rozwiązanie terminalowe dla dużych sieci handlowych.

 • Michał Pawłowski

  MICHAŁ PAWŁOWSKI

  CZŁONEK ZARZĄDU

  W iPOS kieruje marketingiem, sprzedażą i rozwija sieć dystrybucji. Podczas 15-letniego doświadczenia w branży fiskalnej, wdrażał rozwiązania dla największych rynkowych graczy. Rynek fiskalny zna od podszewki, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby małych i średnich przedsiębiorców.

 • Tomasz Kwiecień

  TOMASZ KWIECIEŃ

  CZŁONEK ZARZĄDU

  W iPOS zajmuje się finansami, sprawami inwestycyjnymi i kontaktami z inwestorami.

Adres siedziby

iPOS Spółka Akcyjna

ul. Klimczaka 1

02 - 797 Warszawa

NIP: 1182096330

  Zobacz również
  • Aktualności
  • Branże
  • Dofinansowanie
  • O nas
  • Akcesoria
  KONTAKT DLA KLIENTÓW
  POMOC TECHNICZNA I SERWIS GŁÓWNY
  Równoległa 4a 02-235 Warszawa biurowiec Bolero, 4p.

  pomoc@ipos.pl

  22 307 37 47

  OFERTA DLA SIECI I FRANCZYZ

  Maciej Hełmecki

  Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

  maciej.helmecki@ipos.pl

  608 291 464

   KONTAKT DLA DEALERÓW I SIECI DYSTRYBUCJI
   małopolskie, lubelskie, opolskie, podkarpackie, śląskie

   Maciej Hełmecki

   maciej.helmecki@ipos.pl

   608 291 464

    kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

    Grzegorz Perłowski

    grzegorz.perlowski@ipos.pl

    502 474 876

     dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Grzegorz Kulikowski

     grzegorz.kulikowski@ipos.pl

     881 322 279

      IPOS logo

      Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.