Leasing

Aby otrzymać ofertę leasingu zostaw swoje dane w formularze poniżej.

Odezwiemy się w celu konfiguracji i wyceny stanowiska oraz weryfikacji ceny leasingu.

 

Administratorem danych osobowych Użytkownika jest iPOS S.A. z siedzibą w Warszawie, e-mail: pomoc@ipos.pl. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu przedstawienia oferty leasingu (podstawa przetwarzania danych to niezbędność do przedstawienia Użytkownikowi oferty). W tym calu dane osobowe Użytkownika mogą być powierzane do przetwarzania leasingodawcy – spółce LeaseLink Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane Użytkownika będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przedstawienia oferty, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przedstawić ofertę leasingu. Użytkownik ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Użytkownik ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu towarów i usług własnych Administratora na podany przeze mnie numer telefonu lub adres e-mail.