Kasoterminale fiskalne online

dot
dot

Urządzenie fiskalne online i terminal płatniczy w jednymspełnia wymogi kas online
rejestracja sprzedaży na: ekranie terminala 3,5”
przyjmowanie płatności kartą: podaj terminal klientowi
współpraca ze skanerem kodów, wagą i szufladą
spełnia wymogi kas online
rejestracja sprzedaży na: ekranie tabletu 10”
terminal płatniczy znajduje się po stronie klienta
współpraca ze skanerem kodów, wagą i szufladą

Rejestruj sprzedaż na tablecie lub terminalu

Każdy biznes ma inne potrzeby, dlatego możesz wybrać, na jakim ekranie chcesz pracować. Niezależnie, jaki model wybierzesz, na Twoim sprzęcie będzie dostępne szereg funkcji:

  • rejestracja sprzedaży fiskalnej
  • edycję paragonu na każdym etapie sprzedaży
  • wystawienie faktury VAT po podaniu samego NIPu lub paragonu z NIP
  • obsługa zwrotów
  • obsługa wszystkich form płatności (karta, gotówka, bon, faktura na przelew)
  • praca na kilku paragonach jednocześnie (parkowanie i dzielenie paragonu)
  • raporty fiskalne (dobowe, miesięczne)
  • raporty kasjerskie (raport stanu kasy i rozliczenie zmiany)
  • bezpłatne aktualizacje

Terminal płatniczy bez dzierżawy na zawsze

Każdy kasoterminal pełni także funkcję terminala płatniczego. Urządzenie kupujesz na własność, więc nie płacisz dzierżawy, co daje oszczędność 3 tys zł w perspektywie 5 lat. Oferujemy także konkurencyjne stawki akceptacji kart.
Kasotermiale dostępne są także w Programie Polska Bezgotówkowa, dzięki czemu urządzenia można kupić taniej o wartość terminala oraz nie ponosić kosztów transakcji przez rok.

Przedsiębiorca musi zapewnić łączność
W iPOS dostajesz łączność

Kasy fiskalne online wymagają łączności. Każdy kasoterminal ma także wbudowany moduł GSM zapewniający łączność bezprzewodową. Jeśli nie masz internetu w swoim punkcie, możesz z niej skorzystać. Jeśli masz w punkcie internet, kasoterminal smart połączysz poprzez wifi lub za pomocą kabla ethernet.

Twoje centrum zarządzania biznesem iPOS web

Kasoterminale smart są połączone z systemem iPOS web. Nie musisz być w sklepie, by sprawdzić raporty sprzedaży – kasoterminal wyśle je do iPOS web. Za pomocą platformy zarządzasz parametrami na kasoterminalu (zmieniasz cenniki, dodajesz asortyment) oraz obserwujesz raporty i wyniki (rankingi, transakcje, bestsellery, magazyn). Do platformy zalogujesz się na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Funkcjonalności dobierasz według swoich potrzeb, przełączając się bez ograniczeń między taryfami.

Kasoterminale dostępne w trzecim kwartale 2019 roku

Jesteś zainteresowany kasoterminalem smart lub chcesz otrzymać ofertę? Zostaw kontakt!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu towarów i usług własnych Administratora na podany przeze mnie adres e-mail.
Więcej o ochronie danych

Administratorem danych osobowych Użytkownika jest iPOS S.A. z siedzibą w Warszawie, e-mail: ipos@ipos.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu przedstawienia oferty produktów iPOS oraz w celu marketingu towarów i usług Administratora. Dane Użytkownika będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przedstawienia oferty lub do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przedstawić ofertę lub otrzymywać informacje handlowe. Użytkownik ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Użytkownik ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.