Prowadzisz kantor? Mamy dla Ciebie urządzenie fislalne od 579 zł i terminal za darmo | iPOS

Prowadzisz kantor? Mamy dla Ciebie urządzenie fiskalne on-line za 579 zł i terminal płatniczy za darmo

Kasoterminal iPOS duet to jedyne na rynku rozwiązanie łączące w sobie funkcje urządzenia fiskalnego i terminala płatniczego. Kupując kasoterminal spełnisz obowiązek fiskalizacji sprzedaży i zyskasz możliwość akceptacji nie tylko gotówki, ale i płatności kartami. W dodatku kasoterminal jest on-line. Przesyła wszelkie informacje o sprzedaży do twojego systemu “iPOS web Kantor”.

Cena z 4 miejscami po przecinku

Na terminalu zainstalowana jest aplikacja umożliwiająca bardzo sprawne rejestrowanie sprzedaży, wystawianie faktur VAT oraz wiele innych funkcji. Co ważniejsze, w ramach taryfy “iPOS web kantor”, aplikacja obsłuży kwotę z 4 miejscami po przecinku. To kluczowa dla kantoru funkcja, której nie obsługują kasy fiskalne.

Monitoruj sprzedaż na bieżąco, gdziekolwiek jesteś

W ramach abonamentu “iPOS web kantor”  otrzymujesz nie tylko możliwość rejestracji sprzedaży na kasoterminalu, ale także system do zarządzania i raportowania, dostępny z dowolnego urządzenia z internetem (komputer, smartfon, tablet)  Z tego miejsca możesz zdalnie zmieniać parametry takie jak ceny, asortyment lub  zarządzać gotówką.

Skorzystaj z dofinansowań i kup najtaniej

Wprowadzenie obowiązku fiskalizacji w kantorach zbiegło się z uruchomieniem programu terminalizacji. Fundacja Polska Bezgotówkowa dofinansowuje zakup terminala płatniczego i przez rok pokrywa koszty płatności kartowych do 100 tys  zł obrotu kartowego. Dodatkowo na zakup pierwszego urządzenia fiskalnego można uzyskać zwrot z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł. To okazja do kupienia zintegrowanego urządzenia w cenie, jakiej nie było na rynku nigdy wcześniej.

 

iPOS duet Ethernet iPOS duet GPRS
Standardowa cena 1 699 zł netto 1 899  zł netto
Cena z dofinansowaniem (Polska Bezgotówkowa) 1 279 zł netto 1 479 zł netto
Cena z dofinansowaniem i odliczeniem z US

579 zł netto

779 zł netto

Instalacja, fiskalizacja, szkolenie wraz z dojazdem 149 zł netto 149 zł netto
Abonament miesięczny „iPOS web Kantor”

59 zł netto/mies

Sprawdź czy kwalifikujesz się do Programu 

Kup z dofinansowaniem

Kasoterminale online
close slider

Kasoterminale fiskalne online

Szukasz urządzenia fiskalnego spełniającego wymogi kas online? Poznaj linię kasoterminali iPOS smart.

więcej informacji