Prowadzisz kantor? Mamy dla Ciebie urządzenie fislalne od 579 zł i terminal za darmo | iPOS

Prowadzisz kantor? Mamy dla Ciebie urządzenie fiskalne on-line za 579 zł i terminal płatniczy za darmo

Kasoterminal iPOS duet to jedyne na rynku rozwiązanie łączące w sobie funkcje urządzenia fiskalnego i terminala płatniczego. Kupując kasoterminal spełnisz obowiązek fiskalizacji sprzedaży i zyskasz możliwość akceptacji nie tylko gotówki, ale i płatności kartami. W dodatku kasoterminal jest on-line. Przesyła wszelkie informacje o sprzedaży do twojego systemu “iPOS web Kantor”.

Cena z 4 miejscami po przecinku

Na terminalu zainstalowana jest aplikacja umożliwiająca bardzo sprawne rejestrowanie sprzedaży, wystawianie faktur VAT oraz wiele innych funkcji. Co ważniejsze, w ramach taryfy “iPOS web kantor”, aplikacja obsłuży kwotę z 4 miejscami po przecinku. To kluczowa dla kantoru funkcja, której nie obsługują kasy fiskalne.

Monitoruj sprzedaż na bieżąco, gdziekolwiek jesteś

W ramach abonamentu “iPOS web kantor”  otrzymujesz nie tylko możliwość rejestracji sprzedaży na kasoterminalu, ale także system do zarządzania i raportowania, dostępny z dowolnego urządzenia z internetem (komputer, smartfon, tablet)  Z tego miejsca możesz zdalnie zmieniać parametry takie jak ceny, asortyment lub  zarządzać gotówką.

Skorzystaj z dofinansowań i kup najtaniej

Wprowadzenie obowiązku fiskalizacji w kantorach zbiegło się z uruchomieniem programu terminalizacji. Fundacja Polska Bezgotówkowa dofinansowuje zakup terminala płatniczego i przez rok pokrywa koszty płatności kartowych do 100 tys  zł obrotu kartowego. Dodatkowo na zakup pierwszego urządzenia fiskalnego można uzyskać zwrot z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł. To okazja do kupienia zintegrowanego urządzenia w cenie, jakiej nie było na rynku nigdy wcześniej.

 

iPOS duet Ethernet iPOS duet GPRS
Standardowa cena 1 699 zł netto 1 899  zł netto
Cena z dofinansowaniem (Polska Bezgotówkowa) 1 279 zł netto 1 479 zł netto
Cena z dofinansowaniem i odliczeniem z US

579 zł netto

779 zł netto

Instalacja, fiskalizacja, szkolenie wraz z dojazdem 149 zł netto 149 zł netto
Abonament miesięczny „iPOS web Kantor”

59 zł netto/mies

Sprawdź czy kwalifikujesz się do Programu 

Kup z dofinansowaniem

Terminal za darmo
close slider
Chcesz kupić kasoterminal z dofinansowaniem w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?
Zostaw kontakt, oddzwonimy!

 


Administratorem danych osobowych Użytkownika jest iPOS S.A. z siedzibą w Warszawie, e-mail: pomoc@ipos.pl. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu przedstawienia oferty produktów iPOS (podstawa przetwarzania danych to niezbędność do przedstawienia Użytkownikowi oferty) oraz – w przypadku zaznaczenia stosownej zgody – w celu marketingu towarów i usług Administratora oraz przesyłania newslettera (podstawa to zgoda Użytkownika). Dane Użytkownika będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przedstawienia oferty lub do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przedstawić ofertę lub otrzymywać informacje handlowe. Użytkownik ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Użytkownik ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.