IPOS logo
Menu

Gotuj się na zmiany z kasoterminalem iPOS

Szukasz kasy online lub systemu POS do gastronomii? Wybierz kasoterminal iPOS - urządzenie fiskalne online, terminal i system sprzedażowy w jednym.

5 w 1 i więcej... 

Alternatywa dla drogich systemów POS

iPOS to kompleksowy system oparty o kasoterminale online - elastyczny kosztowo i funkcjonalnie. Możesz pracować stacjonarnie lub mobilnie - na małym lub na dużym ekranie, a także wybierać, z jakich funkcji chcesz korzystać w danym momencie. Wraz z kasoterminalem otrzymujesz dostęp do iPOS web, dzięki któremu będziesz zdalnie zarządzać restauracją.

 

 • fiskalizacja i płatności

 • łączność

 • analityka i zdalne zarządzanie

 • współpraca z akcesoriami

Kasoterminale iPOS stworzone dla gastronomii

Kastoterminale iPOS są nowoczesnym rozwiązaniem dla gastronomii, gdyż skupiają w sobie funkcje: urządzenia fiskalnego, terminala płatniczego i systemu sprzedażowego w jednym. 

Wybierz kasę i terminal w jednym

Kartą, gotówką, telefonem? Kasoterminalem iPOS przyjmiesz każdą formę płatności, a Twoi klienci nie będą martwić się noszeniem ze sobą gotówki. Każdy kasoterminal wystawi paragon, fakturę i fakturę z NIP.

W iPOS otrzymasz urządzenie które jest jednocześnie kasą online i terminalem. Wszystko dostajesz i załatwiasz u jednego dostawcy.

Miej łączność w cenie urządzenia

Wrzesz na myśl o dodatkowych opłatach za łączność? Nie z nami te numery! 

Prawo obliguje przedsiębiorców do zapewnienia dostępu do internetu dla kas online, ale z iPOS-em to nie problem. Kasoterminal łączność GSM ma w cenie, więc spełnisz prawny obowiązek bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Przekazuj zamówienia na kuchnię

Komunikacja sali z kuchnią to podstawa, bo jej brak oznacza niezły bigos! Z iPOS przekazanie listy dań na zaplecze to pestka!

Wydruki kuchenne zrealizujesz na dwa sposoby:

 • drukując je wprost z kasoterminala smart+ 
 • lub korzystając z zewnętrznej drukarki bonowej współpracującej ze smart+ lub pocket

Dodaj niezbędne akcesoria

Z życia wiemy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Potrzebujesz uzupełnić stanowisko o szufladę na gotówkę, wagę, czytnik kodów kreskowych? Znajdziesz je w iPOS lub bez problemu podłączysz własne.

Zarządzaj restauracją z dowolnego miejsca

Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy więcej kasoterminali, wyniki sprzedaży zobaczysz w jednym miejscu - w iPOS web logując się do swojego konta z dowolnego urządzenia z internetem. Z tego samego miejsca wprowadzisz nowe menu, zmienisz ceny, zaprojektujesz receptury. Wszystko wdrożysz online, bez potrzeby wizyty w restauracji.

Załóż sklep do zamówień online 

Koniec z drakońskimi prowizjami za obsługę zamówień online! Od teraz zarabiaj więcej na zamówieniach poprzez własny sklep internetowy deliko.pl, który skonfigurujesz w kilka minut w systemie iPOS.

 • Nie płacisz za uruchomienie i utrzymanie sklepu

 • Zarządzasz w jednym miejscu daniami sprzedawanymi w restauracji oraz online

 • Nie inwestujesz w zakup dodatkowego tabletu czy innego sprzętu - zamówienia wpadają wprost na kasoterminal iPOS smart+,  gdzie można je od razu fiskalizować

 • Możesz przekazać zamówienia wraz z adresem dostawy na mobilny kasoterminal iPOS pocket, bezpośrednio do Twojego dostawcy

 • Nie płacisz wysokich prowizji jak w przypadku popularnych portali do zamawiania jedzenia

 • Nie masz ukrytych i dodatkowych kosztów obsługi (tylko 2% prowizji od przyjętych online zamówień)

 • Unikasz skomplikowanych wdrożeń i integracji systemowych

Niezależnie od modelu, który wybierzesz - otrzymasz wygodę pracy 

Każdy kasoterminal spełnia wymogi kas online i jest równocześnie terminalem płatniczym. Urządzenia różnią się wielkością ekranu i sposobem pracy, ale realizują niemal te same funkcjonalności. 

 

Stacjonarny iPOS smart+ 

Z modelem iPOS smart+ wzorową obsługę klienta masz podaną jak na tacy. Wygodny, intuicyjny 10" ekran pozwoli Tobie i Twoim pracownikom na szybki i bezproblemowy serwis. Jeśli szukasz systemu POS do restauracji przedstawiamy idealnego kandydata. 

Mobilny iPOS pocket 

To kasoterminal, który jest: wirtualną kasą fiskalną na terminalu płatniczym. Zainstalowana na terminalu aplikacja sprzedażowa pozwala na wygodną pracę i obsługę klienta w terenie. iPOS pocket to nowy wymiar mobilności - wszystkie narzędzia do realizacji transakcji znajdziesz w jednym, kieszonkowym rozwiązaniu. Jest idealnym kompanem dla dostawcy, kelnera czy w foodrtucku. 

Mobilny Posnet pospay2 z aplikacją sprzedażową iPOS

iPOS pospay2 to przenośny kasoterminal, który jest: wirtualną kasą fiskalną, terminalem płatniczym i systemem do zarządzania sprzedażą w jednym. Idealnie sprawdzi się podczas mobilnej lub stacjonarnej obsługi sprzedaży róznych produktów i usług (nie tylko gastronomicznych).

Korzystaj z jednego lub łącz swoje kasoterminale w zestawy

Jeśli prowadzisz większy biznes, możesz wyposażyć się w kasoterminale stacjonarne oraz uzupełnić je mobilnymi pocketami. Wszystkie Twoje kasoterminale będą ze sobą współpracować - proces sprzedaży rozpoczęty na jednym kasotermianlu możesz zakończyć na innym. 

Wykorzystaj funkcje, które usprawnią działanie Twojej gastronomii

Klientów przybywa i atmosfera się zagęszcza?

Obsługujesz wiele stolików i wielu klientów na raz? Z iPOS-em to nie problem. Z łatwością zapewnisz profesjonalny i szybki serwis.

 • Dziel rachunki na kilka osób

  Klienci chcą podzielić się rachunkiem i każdy z gości potrzebuje osobnego paragonu? Z iPOS to proste.

 • Pracuj na kilku rachunkach jednocześnie

  Po przyjęciu zamówienia "zaparkuj" rachunek i przejdź do kolejnego. Do otwartego rachunku możesz wrócić w każdym momencie.

 • Obsługuj stoliki

  Na sali panuje spory "bigos"? W łatwy sposób przypisz rachunek do konkretnego stolika.

 • Edytuj rachunki w razie pomyłki

  Zamiast soku nabiła się cola? To nic, rachunek możesz edytować na każdym etapie przed wydrukiem

Wystawiaj paragony i faktury 

Paragon z NIP? Faktura z terminem płatności? Bułka z masłem - każdy z tych dokumentów wystawisz zarówno z przy stoliku, w dostawie, jak i przy ladzie przy pomocy dowolnego kasoterminala iPOS.

 

Korzystaj z pełnej gamy wydruków fiskalnych i niefiskalnych 

Unikaj nieporozumień w rozliczeniach z klientami dzięki funkcji rachunków kelnerskich (przed rachunków). 

 

Dodawaj uwagi do pozycji 

Uczulenia, szczególne życzenia gościa, a może stopień wysmażenia? Wprowadzaj uwagi do zamówienia bezpośrednio na kasoterminalu mobilnym lub stacjonarnym, a następnie przekaż zamówienie na kuchnię.

Dowolnie nazywaj rachunki

Na kasoterminalu smart+ możesz dowolnie nazywać rachunki, aby lepiej zidentyfikować obsługiwanych gości. 

Ale numer! iPOS obsługuje system przywoławczy! 

Organizuj wydawanie potraw, dzięki obsłudze systemu przywoławczego, aby w łatwy sposób zweryfikować realizowane zamówienia i kontrolować wydawanie dań. Korzystaj z pagerów, które już posiadasz lub uruchom drukowanie numerów zamówień - dla klienta wraz z paragonem, a dla kucharza wraz z bonem kuchennym. 

Współdziel rachunki 

Jeśli w Twoim lokalu znajduje się kilka urządzeń iPOS, mogą one ze sobą współpracować. Rachunek otarty na jednym kasoterminalu, możesz zamknąć na innym. 

Obsługuj dostawy

Kasoterminal iPOS pocket to idealny kompan do pracy dla Twojego mobilnego dostawcy. Przyjmij zamówienie w lokalu na stacjonarnym iPOSie i przekaż je na mobilne urządzenie kuriera. Rachunek ze wszystkimi pozycjami i adresem dostawy zostanie zaparkowany na mobilnym kasoterminalu.

  Rozliczaj się z klientem na miejscu

  Twój kierowca rozliczy się z klientem na miejscu przyjmując płatność kartą lub gotówką i na miejscu, zgodnie z przepisami wystawi dokument sprzedaży.

  Co kryje się w lokalowej spiżarni?

  Bądź na bieżąco z magazynem

  Jesteś poza lokalem, ale chcesz wiedzieć, jak Twój biznes prezentuje się od kuchni? Z dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową zaloguj się do iPOS web, w łatwy sposób sprawdź stany magazynowe i zaplanuj zakupy. Et voilà!

  • Usprawnij dostawy

   Sprawdź stan magazynowy i zrób listę zakupów w drodze do sklepu

  • Twórz receptury

   Rozliczaj magazyn na podstawie użytych składników

  • Zmierz marżowość

   Jednym kliknięciem sprawdź marżowość na poszczególnych produktach.

  • Przeglądaj dokumenty magazynowe

   Bez problemu przejrzyj dokumenty magazynowe.

  Sprawdź, jaki ruch panuje w lokalu

  Gastronomia to wymagający biznes, w którym musisz mieć stałą kontrolę nad tym, co dzieje się w lokalu. Dzięki iPOS web, pieczę nad sprzedażą sprawujesz cały czas - z dowolnego miejsca na świecie, na smartfonie czy laptopie.

  Zobacz, co klienci jedzą najchętniej

  Zastanawiasz się, jakie pozycje w menu sprzedają się najlepiej? W iPOS web łatwo sprawdzisz listę bestsellerów i przygotujesz swoją spiżarnię na przyszłość.

  Zdalnie zmieniaj ceny i asortyment w menu

  Sezonowo zmieniasz menu? Ceny produktu ni z gruszki, ni z pietruszki wzrosły o połowę? Za pomocą iPOS web ekspresowo zmienisz ceny i dodasz nowy asortyment.

  Zarządzaj więcej niż jednym lokalem

  Twój biznes rośnie jak na drożdżach? Wspaniale! Dzięki iPOS web w jednym miejscu sprawdzisz, jak wygląda sprzedaż w każdym z punktów.

  Gdzie kucharzy sześć, tam... iPOS!

  Zobacz, jakie transakcje wykonują Twoi pracownicy

  W iPOS web w łatwy sposób sprawdzisz każdy wystawiony paragon, podejrzysz faktury i zweryfikujesz rozliczenie zmiany. Dowiesz się, który pracownik, co i o której sprzedał. Zdalnie podejrzysz jak pracuje obsługa Twojego lokalu i będziesz miał pieczę nad zespołem nawet, gdy jesteś poza restauracją.

  • Rozliczaj zmiany

   Twój lokal pracuje w systemie zmianowym? W łatwy sposób dokonasz rozliczenia.

  • Porównaj pracę swojej obsługi

   Sprawdź, jaka jest średnia liczba pozycji na paragonie i rachunków danego kelnera,

  • Poznaj ranking kelnerów

   Poznaj wyniki pracowników i dowiedz się, który kelner robi największy utarg

  • Nadaj dostęp współpracownikom

   Zdecyduj, czy chcesz nadać dostęp do wybranych funkcji iPOS web zaufanym pracownikom.

  Kasoterminale stworzone z myślą o gastronomii 

  - przenośny iPOS pocket i iPOS pospay2 oraz stacjonarny smart+

   iPOS pospay2

   icon tick
   mobilny 
   icon tick
   spełnia wymogi kas online
   icon tick
   sprzedaż na 4,5' ekranie dotykowym
   icon tick

   obsługa płatności gotówkowych i bezgotówkowych

   icon tick

   wbudowana łączność GSM i transfer danych w cenie

   icon tick

   współpraca z innymi kasoterminalami

   iPOS pocket

   icon tick

   mobilny

   icon tick
   wirtualna kasa fiskalna na terminalu płatniczym (kasa w formie oprogramowania)
   icon tick
   spełnia wymogi kas online
   icon tick
   sprzedaż na dotykowym ekranie 3,5" oraz klawiaturze terminala
   icon tick
   przyjmuje płatności kartą i gotówką 
   icon tick
   wbudowana łączność GSM
   Rekomendowany

   iPOS smart+

   icon tick

   stacjonarny

   icon tick

   spełnia wymogi kas online

   icon tick

   sprzedaż na ekranie tabletu 10"

   icon tick

   płatności kartą na terminalu umieszczonym po stronie klienta

   icon tick
   wbudowana łączność GSM i transfer danych w cenie
   icon tick
   możliwość podłączenia do własnej sieci internetowej (wifi, ethernet)
   icon tick

   wydruki kuchenne na wewnętrznej drukarce lub na zewnętrznej drukarce bonowej (w taryfie Pro)

  Wybierz idealną taryfę iPOS web dla swojej gastronomii

  Najczęściej wybieraną taryfą w branży gastronomicznej jest taryfa PREMIUM, która pozwala na podstawową obsługę gospodarki magazynowej i dostęp do raportów w czasie rzeczywistym. Potrzebujesz bardziej zaawansowanej gospodarki magazynowej? Przyjrzyj się opcji PRO.

  Pamiętaj - jeśli potrzeby Twojego lokalu się zmienią, w dowolnym momencie możesz wybrać inną taryfę.

  Premium
  • płatność kartą

  • do 10 tys. towarów

  • dostęp do iPOS web

  • raporty w czasie rzeczywistym

  • ilościowa gospodarka magazynowa

  • możliwość pracy na wielu paragonach jednocześnie

  • receptury

  • wydruki kuchenne

  • system przywoławczy

  • faktura gastronomiczna

  • współdzielenie rachunków między kasoterminamia

  • obsługa dostaw telefonicznych 

  • rachunek na potrzeby własne (niefiskalny)

  99 zł miesięcznie

  Max
  • płatność kartą

  • do 20 tyś. kontaktów

  • dostęp do iPOS web

  • raporty w czasie rzeczywistym

  • ilościowo - wartościowa gospodarka magazynowa

  • możliwość pracy na wielu paragonach jednocześnie

  • receptury

  • wydruki kuchenne z kilu drukarek bonowych

  • system przywoławczy 

  • faktura gastronomiczna

  • współdzielenie rachunków między kasoterminalami

  • obsługa dostaw (przekazanie rachunku na mobilny kasoterminal dostawcy)

  • rachunek na potrzeby własne (wydruk niefiskalny)

  199 zł miesięcznie

  Jaka kasa fiskalna do foodtrucka, bistro, lodziarni? 

  iPOS - system do każdego rodzaju gastronomii 

  Oferujemy rozwiązanie elastyczne kosztowo i funkcjonalnie. Możesz zdecydować, na jakim urządzeniu wolisz pracować oraz z jakich funkcji chcesz korzystać. A kiedy Twój biznes urośnie - rozbuduj go o kolejny kasoterminal lub przejdź na wyższą taryfę iPOS. 

  • dla kelnera

  • dla kucharza

  • dla managera / właściciela

  • dla dostawcy

  Do mobilnej gastronomii i dla Pana kanapki

  Wszędzie, gdzie należy obsłużyć klienta w terenie - sprawdzi się iPOS pocket, czyli wirtualna kasa. To przenośny kasoterminal, który pracuje na wytrzymałej baterii, dzięki czemu będzie doskonałym narzędziem w rowerowej kawiarni, punkcie z lodami, czy dla "pana kanapki".

  Do foodtrucka i do małej gastronomii

  Numeracja zamówień, wbudowana łączność, zintegrowane płatności bezgotówkowe - wszystko otrzymasz dzięki Pospay2 firmy Posnet z aplikacją sprzedażową iPOS. Potrzebujesz drukować zamówienia kuchenne? Nie musisz dokupować osobnej drukarki bonowej. Bon z zamówieniem dla kucharza możesz wydrukować na iPOS Pospay2, dzięki czemu oszczędzisz nieco cennego miejsca.

  Do bistro, kawiarni, baru... do Twojego biznesu! 

  Ciasto na wagę? Wydruki kuchenne? Codzienne zmiany w menu? Zniżki dla stałych klientów? Zamówienia telefoniczne z dowozem? iPOS pozwoli sprawnie obsługiwać klientów przy ladzie i zapanować nad wszystkimi procesami sprzedażowymi w Twojej restauracji. 

  Sprawne uruchomienie bez skomplikowanych wdrożeń 

  iPOS to profesjonalny i elastyczny system do gastronomii, który nie wymaga długoterminowych wdrożeń. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie korzystania z produktu. Mamy ponad 500 serwisantów w całej Polsce, infolinię czynną 7 dni w tygodniu oraz bazę stale aktualizowanych instrukcji i artykułów dotyczących użytkowania iPOS. 

  Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej Poleca iPOS

  Jako Izba zrzeszająca restauratorów gorąco rekomendujemy branży rozwiązania iPOS. System oparty o kasoterminale jest atrakcyjny cenowo, bezpieczny i daje dużą elastyczność działania.  Funkcjonalności systemu iPOS odpowiadają na potrzeby każdegego rodzaju gastronomii - od mobilnego foodtrucka poprzez lokale z obsługą kelnerską i dowozami aż po restauracje fine dining. 

  Wynajmij już od 99 zł/mies lub kup

  Wybierając kasotaerminal otrzymujesz wszystko w jednym, dzięki nie musisz płacić za osobny terminal płatniczy od innego dostawcy czy łączność. 

  Masz apetyt na więcej oszczędności?

  Sprawdź dostępne dofinansowania oraz/lub zniżki

  Skorzystaj z Programu 
  Polska Bezgotówkowa

  Uzyskaj 700 zł zwrotu 
  z Urzędu Skarbowego

  Adres siedziby

  iPOS Spółka Akcyjna

  ul. Klimczaka 1

  02 - 797 Warszawa

  NIP: 1182096330

   Zobacz również
   • Aktualności
   • Branże
   • Dofinansowanie
   • O nas
   • Akcesoria
   KONTAKT DLA KLIENTÓW
   POMOC TECHNICZNA I SERWIS GŁÓWNY
   Równoległa 4a 02-235 Warszawa biurowiec Bolero, 4p.

   pomoc@ipos.pl

   22 307 37 47

   OFERTA DLA SIECI I FRANCZYZ

   Maciej Hełmecki

   Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

   maciej.helmecki@ipos.pl

   608 291 464

    KONTAKT DLA DEALERÓW I SIECI DYSTRYBUCJI
    małopolskie, lubelskie, opolskie, podkarpackie, śląskie

    Maciej Hełmecki

    maciej.helmecki@ipos.pl

    608 291 464

     kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

     Grzegorz Perłowski

     grzegorz.perlowski@ipos.pl

     502 474 876

      dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

      Grzegorz Kulikowski

      grzegorz.kulikowski@ipos.pl

      881 322 279

       IPOS logo

       Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.