Black Friday w iPOS – 530 zł rabatu | iPOS

Black Friday w iPOS – 530 zł rabatu

Czarny piątek to gratka dla łowców okazji. Nikt nie powiedział, że to święto tylko dla klientów detalicznych. U nas z promocji skorzystają przedsiębiorcy! Jeśli szukasz urządzenia fiskalnego, terminala płatniczego bez dzierżawy oraz chcesz zarządzać sklepem i mieć podgląd do raportów sprzedażowych on-line, z dowolnego miejsca na Ziemi to dobrze trafiłeś/trafiłaś.

Przygotowaliśmy 530 zł rabatu na kasoterminal iPOS duet oraz platformę iPOS webRabat obejmuje:

  • 50 zł zniżki na zakup kasoterminala iPOS duet oraz
  • 480 zł zniżki na platformę iPOS web, czyli dostęp do taryfy PREMIUM w promocyjnej cenie 19 zł/mies aż przez rok! W standardowej ofercie taryfa Premium to koszt 59 zł/mies, zatem dzięki kodowi black friday oszczędzasz 40 zł/mies, co w skali roku daje aż 480 zł.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wejdź na ipos.pl/sklep
  2. Wpisz  kod promocyjny: SAH5VE2SH
  3. Dokonaj zakupu, wybierz datę fiskalizacji i opłać zamówienie najpóźniej 25.11.2017
  4. Urządzenie dostarczymy kurierem, a serwisant zjawi się w Twoim punkcie w wybranym terminie, by zafiskalizować kasoterminal i przeprowadzić szkolenie.

Promocja ważna tylko w dniu 24.11.2017. Wykorzystanie kodu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu promocji Cena promocyjna 19 zł/mies za taryfę iPOS web Premium dla klientów, którzy skorzystają z Promocji Black Friday w iPOS, ważna jest najpóźniej do 25.11.2018. Po upływie tego terminau taryfa Premium dostępna będzie w cenie regularnej, tj. 59 zł/mies. Uczestnik Promocji może dowolnie przełączać się między taryfami podczas trwania akcji, jak i po jej zakończeniu. Zmiana taryfy odbywa się za pośrednictwem Centrum Pomocy iPOS – pomoc@ipos.pl, tel. 22 307 37 47.

 

Dodaj komentarz

Terminal za darmo
close slider
Chcesz kupić kasoterminal z dofinansowaniem w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?
Zostaw kontakt, oddzwonimy!

 


Administratorem danych osobowych Użytkownika jest iPOS S.A. z siedzibą w Warszawie, e-mail: pomoc@ipos.pl. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu przedstawienia oferty produktów iPOS (podstawa przetwarzania danych to niezbędność do przedstawienia Użytkownikowi oferty) oraz – w przypadku zaznaczenia stosownej zgody – w celu marketingu towarów i usług Administratora oraz przesyłania newslettera (podstawa to zgoda Użytkownika). Dane Użytkownika będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przedstawienia oferty lub do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przedstawić ofertę lub otrzymywać informacje handlowe. Użytkownik ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Użytkownik ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.