IPOS logo
Menu
Poradnik

Prowadzisz kantor? Mamy dla Ciebie urządzenie fiskalne on-line za 579 zł i terminal płatniczy za darmo

07.10.2019-3 min.

Kasoterminal iPOS duet to jedyne na rynku rozwiązanie łączące w sobie funkcje urządzenia fiskalnego i terminala płatniczego. Kupując kasoterminal spełnisz obowiązek fiskalizacji sprzedaży i zyskasz możliwość akceptacji nie tylko gotówki, ale i płatności kartami. W dodatku kasoterminal jest on-line. Przesyła wszelkie informacje o sprzedaży do twojego systemu “iPOS web Kantor”.

Cena z 4 miejscami po przecinku

Na terminalu zainstalowana jest aplikacja umożliwiająca bardzo sprawne rejestrowanie sprzedaży, wystawianie faktur VAT oraz wiele innych funkcji. Co ważniejsze, w ramach taryfy “iPOS web kantor”, aplikacja obsłuży kwotę z 4 miejscami po przecinku. To kluczowa dla kantoru funkcja,której nie obsługują kasy fiskalne.

Monitoruj sprzedaż na bieżąco, gdziekolwiek jesteś

W ramach abonamentu “iPOS web kantor”  otrzymujesz nie tylko możliwość rejestracji sprzedaży na kasoterminalu, ale także system do zarządzania i raportowania, dostępny z dowolnego urządzenia z internetem (komputer, smartfon, tablet)  Z tego miejsca możesz zdalnie zmieniać parametry takie jak ceny, asortyment lub  zarządzać gotówką. 

Skorzystaj z dofinansowań i kup najtaniej

Wprowadzenie obowiązku fiskalizacji w kantorach zbiegło się z uruchomieniem programu terminalizacji. Fundacja Polska Bezgotówkowa dofinansowuje zakup terminala płatniczego i przez rok pokrywa koszty płatności kartowych do 100 tys  zł obrotu kartowego. Dodatkowo na zakup pierwszego urządzenia fiskalnego można uzyskać zwrot z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł. To okazja do kupienia zintegrowanego urządzenia w cenie, jakiej nie było na rynku nigdy wcześniej.

Podziel się
Adres

iPOS SA
Aleje Jerozolimskie 162A,
02-342 Warszawa

Masz pytania dot. oferty?
Zadzwoń: 22 602 22 23

IPOS logo
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.