IPOS logo
Menu
NowościZAKŁADANIE FIRMY

Z nowym 2023 rokiem - nowe, atrakcyjne zniżki!

24.01.2023-4 min.

Nowe, atrakcyjniejsze zniżki dla Przedsiębiorców w 2023 roku. Od stycznia 2023 roku skorzystasz z nowego, atrakcyjnego dofinansowania na zakup lub najem terminala płatniczego z oferty kasoterminali iPOS.

Przedsiębiorco, zakładasz firmę?

W dzisiejszych czasach nie wystarczy już tylko dobry pomysł na biznes. Od euforii tworzenia, poprzez perspektywę sukcesu schodzimy na ziemię kalkulując wysokie koszty związane z założeniem firmy. Niestety jest to czynnik, który często podcina nam skrzydła z radości tworzenia. Niezależnie od branży, w której chcemy działać musimy pamiętać o kosztach stałych i zmiennych. Wynajem lokalu, obsługa księgowa, wynagrodzenia pracowników, zapłata za świadczenia socjalne, podatki oraz marketingowe koszty to tylko niektóre wydatki, które powinniśmy uwzględnić w biznes planie przy zakładaniu firmy.

O czym jeszcze pamiętać przy zakładaniu firmy?

Otóż na przedsiębiorcy spoczywa obowiązek wyposażenia w niezbędne narzędzia do pracy. Internet, komputer, drukarka, obsługa IT, magazyn, zaplecze, art. biurowe i środki czystości…można by tak długo wymieniać. Ale jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia do przyjmowania płatności i fiskalizacji sprzedaży.

Policzmy ile kosztuje obowiązkowy zestaw do prowadzenia sprzedaży na starcie (na wybranych przykładach):

 1. Komputer - 3000 zł
 2. Program do zarządzania sprzedażą - 1500 zł
 3. Drukarka fiskalna - 2500 zł
 4. Terminal płatniczy - 40 zł / mc.
 5. Dostęp do internetu - 60 zł / mc.
 6. Strona i sklep internetowy z hostingiem - 250 zł / mc.
 7. Dedykowane miejsce w postaci lady czy biurka - 200 zł
 8. Koszty poboru prądu wielu urządzeń elektronicznych - w zależności od ilości i taryf

No tak, powyższe wyliczenia pokazują, że jednak diabeł jest taki straszny jakim go malują i wywołuje grymas na twarzy każdego przedsiębiorcy. 

Ale, ale….bez obaw! iPOS posiada receptę na sprytną redukcję większości tych kosztów.

Jak to zrobić? Zakładając biznes wybierz kasoterminal iPOS i korzystaj z nowych, atrakcyjnych zniżek na zakup lub najem.

Mamy dla Ciebie dwa rozwiązania iPOS:

1. Mobilny kasoterminal iPOS pocket - jeśli działasz w branży HoReCa

To małe, przenośne urządzenie, które łączy w sobie aż 3 funkcje: terminala płatniczego, kasy fiskalnej i systemu sprzedaży. Co więcej dzięki wbudowanej łączności pozwala zarządzać sprzedażą zdalnie i raportuje wyniki bezpośrednio na telefon właściciela w postaci czytelnych zestawień i raportów. To niepozorne urządzenie spełnia rolę drukarki i może drukować zarówno rachunki kelnerskie, paragony fiskalne, jak i Faktury Vat. Bądź Eco! Oszczędzaj prąd i pieniądze.

 

Ile to kosztuje? 

Urządzenie iPOS pocket możesz mieć już za 0 zł przez 12 miesięcy przy najmie lub za 999 zł przy zakupie (z programem Polska Bezgotówkowa). Dobierz do tego odpowiednią dla Twojego biznesu taryfę i rozwiń skrzydła, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz np. na smaczną promocję Twojej firmy. Nowy biznes? To musi się udać!

Dowiedz się więcej o kasoterminalu iPOS pocket

2. Stacjonarny kasoterminal iPOS smart+ dla wszystkich branż, które mają obowiązek fiskalizacji

To stacjonarne kompaktowe rozwiązanie, na które składa się drukarka fiskalna, terminal płatniczy i tablet z systemem sprzedaży w jednym. Kasoterminal iPOS smart+ dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej jest zawsze online i zajmuje niewiele miejsca. Wszelkie dane o sprzedaży przesyła do iPOS web gdzie właściciel może w czasie rzeczywistym sprawdzać wyniki swoich sklepów. Z dowolnego urządzenia z internetem poprzez iPOS web można również zdalnie zarządzać cennikami asortymentem czy stanami magazynowymi. Ten inteligentny kasoterminal nie jest zwykłą kasą fiskalną. Wspiera codzienne zarządzanie biznesem zapewniając stałe dane o kondycji sprzedaży i brakach magazynowych. 

Własny sklep internetowy w cenie urządzenia?

Niezależnie od taryfy - masz do dyspozycji sklep internetowy, w którym możesz dodawać i sprzedawać w łatwy sposób swoje usługi i produkty (co ważne, jeśli nie sprzedajesz nie płacisz, a prowizja za sprzedaż wynosi tylko 2%)*. 

 

Wniosek jest prosty: dzięki rozwiązaniu iPOS oszczędzasz pieniądze.

 

Ile to kosztuje? 

W ramach programu Polska Bezgotówkowa urządzenie iPOS smart+ możesz wynająć już za 89 zł przez 12 miesięcy! A jeśli wolisz płatność jednorazową wraz ze zwrotem z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł, sprzęt iPOS smart+ możesz mieć za 1999 zł na własność! Dobierz do tego odpowiednią dla Twojego biznesu taryfę i sukces gwarantowany! Bądź smart wybierając iPOS smart+ i wykorzystaj zniżki, które Ci się po prostu należą.

 
Dowiedz się więcej na temat kasoterminali iPOS

Jakie są jeszcze inne benefity związane z finansowaniem programu Polska Bezgotówkowa?

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca nie ponosi kosztów obsługi  płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu w wysokości 100 tys. zł.

Czym jest program Polska Bezgotówkowa?

Jest to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Rozwoju, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. 

Celem Programu jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł.

To program fundacji, która powstała po to, aby upowszechniać promocję obrotu bezgotówkowego wśród obywateli w Polsce. Uczestnictwo w Programie Polska Bezgotówkowa jest bezpłatne. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów do czasu osiągnięcia obrotu na terminalu w wys. 100 tys. zł w skali 12 miesięcy. Jeśli obrót przekroczy tę kwotę, przedsiębiorcy będą naliczane opłaty zgodne z umową z agentem rozliczeniowym. Do Programu Polska Bezgotówkowa może przystąpić przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał terminala płatniczego (umowy z agentem rozliczeniowym).

*zapowiedź funkcjonalności iPOS, wdrożenie planowane na koniec 1 kwartału 2023r.

Informacje na temat dofinansowania do zakupu dla Firm
Podziel się
Adres siedziby

iPOS Spółka Akcyjna

ul. Klimczaka 1

02 - 797 Warszawa

NIP: 1182096330

  Zobacz również
  • Aktualności
  • Branże
  • Dofinansowanie
  • O nas
  • Akcesoria
  KONTAKT DLA KLIENTÓW
  POMOC TECHNICZNA I SERWIS GŁÓWNY
  Równoległa 4a 02-235 Warszawa biurowiec Bolero, 4p.

  pomoc@ipos.pl

  22 307 37 47

  OFERTA DLA SIECI I FRANCZYZ

  Maciej Hełmecki

  Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

  maciej.helmecki@ipos.pl

  608 291 464

   KONTAKT DLA DEALERÓW I SIECI DYSTRYBUCJI
   małopolskie, lubelskie, opolskie, podkarpackie, śląskie

   Maciej Hełmecki

   maciej.helmecki@ipos.pl

   608 291 464

    kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

    Grzegorz Perłowski

    grzegorz.perlowski@ipos.pl

    502 474 876

     dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Grzegorz Kulikowski

     grzegorz.kulikowski@ipos.pl

     881 322 279

      IPOS logo

      Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.