IPOS logo
Menu
Nowości

Przedsiębiorco, dla nas jesteś superbohaterem

14.12.2020- min.

Znasz przygody Iron Mana – superbohatera, inteligentnego wynalazcy i przedsiębiorcy? Tonemu Starkowi towarzyszył Jarvis – program komputerowy nowej generacji, który nie tylko na odległość wybawiał go z opresji, ale także pomagał w codziennej pracy. Dla nas Ty jesteś superbohaterem, a my dostarczymy Ci Jarvisa, czyli iPOS web – system, który wesprze Cię w wielu firmowych obowiązkach. Każdy superbohater ma pomocnika lub szczególną moc, dlatego pamiętaj, że…

… nie musisz robić wszystkiego sam! 

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, iPOS pomoże Ci poprowadzić biznes. Stworzyliśmy nie tylko kasoterminal – sprzęt, na którym pracuje się intuicyjnie, ale także iPOS web, czyli platformę pozwalającą na zdalne zarządzanie sprzedażą. Platforma pełni rolę pomocnika, który w Twoim imieniu skonfiguruje kasoterminale, “zapyta” je o wyniki sprzedażowe i przedstawi Ci raporty w czytelnej formie.

Możesz też zapomnieć o mozolnym programowaniu kasy i wzywaniu w tym celu serwisanta. Dzięki iPOS web możesz zarządzać swoimi kasoterminalami - dodawać

  • cenniki,
  • rabaty
  • asortyment
  • personel
  • modyfikować wygląd paragonu

Platformę bez problemu obsłużysz samodzielnie, logując się do niej z komputera osobistego czy smartfona. Choć bardzo chciałbyś doglądać biznesu osobiście, nie zawsze możesz pojawić się w swoim punkcie. W iPOS web wszystko odbywa się on-line, więc zmian możesz dokonać znajdując się w dowolnym miejscu na świecie – w samochodzie, w biurze czy wakacyjnym kurorcie. Dostępu możesz udzielić także swoim pracownikom, nadając im wybrane uprawnienia. 

Jeśli nie mierzysz, nie zarządzasz

Peter Drucker, wybitny ekspert od zarządzania mawiał, że “jeśli nie mierzysz, nie zarządzasz”. To od monitoringu i analizy wyników zaczynają się pomysły na kolejne działania i rozwój. Aby dowiedzieć się wszystkiego o swoim biznesie nie potrzebujesz drogich systemów, sztabu analityków i specjalistów IT. W iPOS web znajdziesz raporty sprzedażowe, ranking najlepszych produktów, podgląd wszystkich wystawionych paragonów i faktur oraz wiele innych parametrów dotyczących kondycji biznesu.

Sam zdecydujesz o której i gdzie sprawdzisz swoje obroty. Nie musisz już bazować na długich wydrukach raportów dobowych przepisywanych do Excela. Ale jeśli lubisz porządkować wszystko w arkuszach, bez problemu wyniki wyeksportujesz do pliku. 

Twój osobisty asystent 

Na głowie masz sporo spraw i czasem masz wrażenie, że przydałby Ci się asystent? Na przykład wtedy, kiedy po drodze z urzędu do księgowej, postanawiasz zrobić zaopatrzenie i zastanawiasz się, jakiego towaru brakuje w Twoim sklepie? iPOS web podpowie Ci, jakie produkty się kończą i na ile dni wystarczą zapasy. Prosty magazyn sprawi, że zawsze będziesz trzymać rękę na pulsie, a w Twoim punkcie nie zabraknie bestsellerowych produktów. Swojego webowego “asystenta” możesz zapytać także m.in. o to, jak spisują się Twoi kasjerzy, albo o to, ilu klientów zapłaciło w Twoim sklepie kartą. 

Szefie, w czym możemy pomóc dzisiaj?

Tak jak misją Iron Mana jest ratowanie świata, tak Twoją i naszą misją jest rozwój Twojego biznesu. Twoją supermocą jest pomysł na biznes, jakość produktów i usług które oferujesz, zaangażowanie Twoje i Twoich pracowników. My dajemy Ci wirtualnego, wszechwiedzącego asystenta, który pomoże zdalnie zarządzać sprzedażą w Twojej firmie. Połączmy siły! 

 

Sprawdź, jak może wyglądać asystent Twojego biznesu.
Podziel się
Adres

SIEDZIBA FIRMY

iPOS SA
ul. Klimczaka 1 (kl. F, piętro 4)
02-797 Warszawa

NIP: 1182096330

SERWIS GŁÓWNY I CENTRUM POMOCY iPOS

Równoległa 4a
02-235 Warszawa
biurowiec Bolero, 4p.

IPOS logo

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.