IPOS logo
Menu
Nowościposnet ipos współpraca kasoterminal pospay2

POSNET z iPOS w jednym kasoterminalu.

19.04.2024-3 min.

Firmy Posnet Polska S.A, i iPOS S.A. poinformowały o nawiązaniu współpracy w zakresie wdrożenia nowego rozwiązania fiskalno-płatniczego do obsługi sprzedaży detalicznej.

Współpraca POSNET z iPOS.

Współpraca pomiędzy POSNET, a iPOS zaowocowała wdrożeniem nowego produktu dla handlu o nazwie Pospay2 z iPOS. To rewolucyjny i mobilny kasoterminal 3w1. Poza intuicyjną obsługą na panelu dotykowym 4,5 cala oraz niezbędnymi funkcjonalnościami drukarki fiskalnej i terminala płatniczego, Pospay2 z iPOS posiada dostęp do zarządzania sprzedażą wraz z dedykowaną analityką opartą na chmurze iPOS web. Jest to wartość dodana do kompaktowego urządzenia, która pozwoli na jeszcze sprawniejsze i optymalne zarządzanie biznesem każdego Przedsiębiorcy z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia.

Doskonała synergia urządzenia z oprogramowaniem.

Produkty firmy Posnet znane są ze swojej niezawodności i najwyższej jakości wykonania. Natomiast iPOS jest autorem oprogramowania zmieniającego tradycyjne urządzenia fiskalne w narzędzie do analityki i zarządzania sklepem. W wyniku połączenia tych cech, powstał mobilny  kasoterminal 3 w 1, który zmienia tradycyjne urządzenie fiskalne w narzędzie do analityki i zarządzania sklepem.     

Przydatne funkcje w modelu abonamentowym.Funkcjonalność kasoterminala Pospay2 z aplikacją iPOS zaproponowana przez Spółki, oferowana jest w modelu abonamentowym. Przedsiębiorca może dostosowywać zakres funkcji do swoich potrzeb poprzez wybór jednego z czterech dostępnych taryf iPOS (można je dowolnie i bezpłatnie zmieniać w trakcie użytkowania produktu). Jeśli wraz z rozwojem biznesu, Klient będzie potrzebował większą bazę produktową czy nowe funkcje magazynowe, wówczas może dokonać potrzebnych zmian samodzielnie, poprzez jedno kliknięcie w panelu iPOS web. Jest to niewątpliwie spora korzyść finansowa, która nie generuje dodatkowych, wysokich kosztów zakupu nowego sprzętu i oprogramowania. 

Jak zapewnia Michał Pawłowski, Członek Zarządu iPOS S.A.:

“Dla mnie jako jednego z założycieli iPOS’a współpraca z tak dużym i doświadczonym graczem jakim jest Posnet, jest krokiem milowym w ponad 10-letniej ścieżce rozwoju firmy. Wspólnie stworzyliśmy absolutnie najlepszy kasoterminal dostępny na rynku. Mamy najlepszy hardware od POSNET oraz najlepsze oprogramowanie od iPOS. W wyniku naszej synergii powstało rozwiązanie fiskalno-płatnicze w zupełnie nowej jakości. Klient, który jest dla nas najważniejszy otrzymuje świetnie, zintegrowane narzędzie do zarządzania sklepem, obsługi fiskalizacji oraz płatności gotówkowych i bezgotówkowych. Wszystko w całkowicie mobilnej oprawie z wbudowaną baterią i łącznością GSM. Bardzo mnie cieszy fakt, że to właśnie iPOS zyskał zaufanie Posnetu i został wybrany jako Partner, który potrafi dostosować swoje autorskie funkcjonalności do tej klasy produktów. Mam nadzieję, że to dopiero początek, a największe wspólne projekty i spektakularne sukcesy dopiero przed nami”.

Nowy kasoterminal Pospay2 z aplikacją iPOS wyprzedza trendy i uzupełnia lukę w portfolio oferty skierowanej do małych i średnich Przedsiębiorców, dla których obok ceny, ważna jest łatwość obsługi, podejmowanie decyzji na podstawie analiz, kontrola pracy i szybkość w podejmowaniu właściwych kroków biznesowych.

 

"Cały czas rozwijamy portfolio naszych rozwiązań z rodziny SAiO, która jest zaawansowaną platformą sprzedaży (System All in One). Przyjęliśmy propozycję współpracy z firmą iPOS, która podobnie jak my rozumie filozofię tworzenia kompleksowych rozwiązań dla klientów. Oprogramowanie sprzedażowe iPOS bardzo dobrze uzupełnia możliwości naszego mobilnego kasoterminala Pospay2. Warto zaznaczyć, że zdaniem klientów Pospay2 jest obecnie najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem w tym segmencie rynku. Pracując na tym projektem mieliśmy od początku spójną koncepcję produktu, dzięki czemu nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Poza tym, łączy nas wspólny cel, jakim jest zadowolenie klienta.” - podsumowuje Robert Abramczuk, Prezes Posnet Polska S.A.

Więcej na temat firmy POSNET

Najważniejsze cechy produktu Pospay2 z aplikacją iPOS:

 • kasoterminal mobilny z wbudowaną baterią 
 • kasa fiskalna i terminal płatniczy w jednym 
 • certyfikowane jako kasa fiskalna online dopuszczona do stosowania we wszystkich branżach
 • wydruk paragonów  i faktur VAT
 • rejestracja sprzedaży na 4,5” dotykowym ekranie 
 • obsługa płatności gotówkowych i bezgotówkowych
 • wbudowana łączność GSM i transfer danych w cenie
 • system do zarządzania sprzedażą oparty na chmurze iPOS web

Cena Pospay2 z iPOS składa się z kilku parametrów: 

 • zakupu drukarki fiskalnej: 1.799 zł netto, 
 • najmu terminala płatniczego  -> 41 zł. netto / mc. 
 • taryfy iPOS do wyboru (opłata za abonament miesięczny od 49 zł netto/mc.). 

 

Po spełnieniu odpowiednich warunków, urządzenie Pospay2 z iPOS można nabyć po uwzględnieniu rabatów (jak np.: Program Polska Bezgotówkowa, zwrot z Urzędu Skarbowego).

Kasoterminal mobilny iPOS pospay2 z analityką sprzedaży JUŻ DOSTĘPNY!
Podziel się
Adres siedziby

iPOS Spółka Akcyjna

ul. Klimczaka 1

02 - 797 Warszawa

NIP: 1182096330

  Zobacz również
  • Aktualności
  • Branże
  • Dofinansowanie
  • O nas
  • Akcesoria
  KONTAKT DLA KLIENTÓW
  POMOC TECHNICZNA I SERWIS GŁÓWNY
  Równoległa 4a 02-235 Warszawa biurowiec Bolero, 4p.

  pomoc@ipos.pl

  22 307 37 47

  OFERTA DLA SIECI I FRANCZYZ

  Maciej Hełmecki

  Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

  maciej.helmecki@ipos.pl

  608 291 464

   KONTAKT DLA DEALERÓW I SIECI DYSTRYBUCJI
   małopolskie, lubelskie, opolskie, podkarpackie, śląskie

   Maciej Hełmecki

   maciej.helmecki@ipos.pl

   608 291 464

    kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

    Grzegorz Perłowski

    grzegorz.perlowski@ipos.pl

    502 474 876

     dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Grzegorz Kulikowski

     grzegorz.kulikowski@ipos.pl

     881 322 279

      IPOS logo

      Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.