IPOS logo
Menu
NowościWDROŻENIA iPOS

iPOS podsumowuje rok działania autorskiego rozwiązania kasy wirtualnej w Food Town Fabryki Norblina.

15.12.2022-5 min.

Minął rok od wdrożenia autorskiego systemu iPOS w 23 konceptach gastronomicznych w warszawskim Food Town należącym do Fabryki Norblina. Wdrożenie nastąpiło wraz z otwarciem restauracji, ale cały proces od instalacji po uruchomienie rozwiązań iPOS zamknął się w zaledwie kilka dni. Produkty iPOS zyskują coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Obecnie na terenie całego kraju iPOS wspiera kilka tysięcy restauracji i sklepów. Innowacyjność systemu iPOS została doceniona w warszawskim Food Town Fabryki Norblina. Wprowadzono tu autorski system iPOS w modelu abonamentowym, który obejmuje sprzęt, oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży oraz moduły analityczne dla najemców i zarządcy. Zainstalowane przez iPOS terminale płatnicze posiadają jedyną na rynku, zaprojektowaną przez iPOS funkcję wirtualnej kasy fiskalnej. Takie wdrożenie wyeliminowało konieczność zakupu i korzystania z drukarki fiskalnej, co już na początku dało 3 tys. złotych oszczędności dla każdego z najemców. Co więcej, system iPOS wspiera rozliczenia pomiędzy zarządcą Food Town, a najemcami w czasie rzeczywistym i bez ryzyka opóźnień z tytułu prowizji za zobowiązania dzierżawcy. Kluczowym elementem mechanizmu iPOS jest automatyzacja raportowania wyników oraz system służący do rozliczeń między restauratorami, a właścicielem Food Town. Restauratorzy nie muszą skupiać się na ręcznym tworzeniu zestawień ze sprzedaży ponieważ zarządca otrzymuje niezbędne informacje rozliczeniowe w czasie rzeczywistym i w sposób transparentny. Jednocześnie kalkulacje wynikające z opłat stałych oraz uzależnionych od wysokości obrotu rozliczane są automatycznie.

“Z punktu widzenia biznesowego naszej firmy, instalacja rozwiązania iPOS to niewątpliwie ogromny sukces nie tylko z uwagi na prestiż Fabryki Norblina, ale przede wszystkim fakt, że to pierwsze miejsce w Polsce, w którym na tak dużą skalę zaimplementowano rozwiązanie oparte o technologię kas wirtualnych. Dzięki temu wdrożeniu mogliśmy rozwinąć nasz produkt i na dzień dzisiejszy jest on zainstalowany w trzech konceptach gastronomicznych, a w najbliższych czasie planujemy kolejne.” - mówi Michał Pawłowski, Członek Zarządu iPOS S.A.

Po pierwszym roku funkcjonowania Food Town Fabryki Norblina można śmiało stwierdzić, że synergia autorskiego rozwiązania iPOS w połączeniu z działalnością gastronomiczną to tzw. “must have” do sprawnego funkcjonowania biznesu gastronomicznego.

 

Jak zapewnia Michael Motz, Founder Food Town w Fabryce Norblina “W Food Town przyjmujemy ok. 40 tys. gości tygodniowo, dlatego potrzebujemy stabilnego systemu do ich obsługi”.

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców, zarówno sprzęt jak i oprogramowanie dostępne jest w jednej opłacie miesięcznej. Właściciel sklepu czy punktu usługowego może dowolnie dopasowywać funkcjonalność systemu poprzez przechodzenie na wyższe lub niższe abonamenty. Co więcej, zmiany są całkowicie bezpłatne, a iPOS nie limituje ilości tych zmian. Dodatkowo istnieje możliwość zawieszenia płatności za część usług jeśli nie prowadzi się sprzedaży jak na przykład w biznesie sezonowym. Aby zaspokoić potrzeby z zakresu analityki i zarządzania wszystkie kasoterminale posiadają wbudowaną łączność i na stałe podłączone są do systemu iPOS web. Za pomocą tego rozwiązania przedsiębiorca może z dowolnego urządzenia z internetem zdalnie zarządzać asortymentem, cenami, personelem oraz magazynem. System oferuje przekrojowe analizy z możliwością przeglądu wszystkich parametrów sprzedaży, w tym każdego paragonu wystawionego przez kasoterminale. Co ważne, dane docierają do systemu w czasie rzeczywistym. Bazując na pozytywnych opiniach dotyczących funkcjonowania systemu iPOS zarówno najemców, jak i zarządcy hali gastronomicznej Fabryki Norblina jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy doskonałe narzędzie dopasowane do prowadzenia i zarządzania konceptem na wzór Food Town także w innych miejscach Polski.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wdrożenia systemu iPOS w Food Town Fabryki Norblina:
Podziel się
Adres siedziby

iPOS Spółka Akcyjna

ul. Klimczaka 1

02 - 797 Warszawa

NIP: 1182096330

  Zobacz również
  • Aktualności
  • Branże
  • Dofinansowanie
  • O nas
  • Akcesoria
  KONTAKT DLA KLIENTÓW
  POMOC TECHNICZNA I SERWIS GŁÓWNY
  Równoległa 4a 02-235 Warszawa biurowiec Bolero, 4p.

  pomoc@ipos.pl

  22 307 37 47

  OFERTA DLA SIECI I FRANCZYZ

  Maciej Hełmecki

  Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

  maciej.helmecki@ipos.pl

  608 291 464

   KONTAKT DLA DEALERÓW I SIECI DYSTRYBUCJI
   małopolskie, lubelskie, opolskie, podkarpackie, śląskie

   Maciej Hełmecki

   maciej.helmecki@ipos.pl

   608 291 464

    kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

    Grzegorz Perłowski

    grzegorz.perlowski@ipos.pl

    502 474 876

     dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Grzegorz Kulikowski

     grzegorz.kulikowski@ipos.pl

     881 322 279

      IPOS logo

      Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.