IPOS logo
Menu
Nowościoex

Fintech iPOS z Grupy OEX z nowym finansowaniem.

14.12.2023-1 min.

Spółka iPOS, która jest częścią Grupy OEX SA rozwija skrzydła. Rekordowy wynik biznesowy i pozyskanie nowego finansowania to czynniki, które pozwolą realizować ambitne założenia.

Dostarczający innowacyjne rozwiązania dla sprzedaży detalicznej fintech iPOS z Grupy OEX nie zwalnia tempa. Rekordowy pod względem biznesowym rok wieńczy pozyskaniem nowego finansowania od grupy renomowanych inwestorów. Świeży kapitał pozwoli spółce podtrzymać dotychczasowe dynamiczne tempo wzrostu.

 

iPOS tworzy kompleksowy system łączący funkcje kasy fiskalnej, terminala płatniczego i systemu do zarządzania sprzedażą. Połączenie tych wszystkich funkcji składa się na zintegrowaną technologię kasoterminala, dzięki której możliwa jest praca zarówno w trybie stacjonarnym, jak i mobilnym, a chmurowy system iPOS web umożliwia zdalne zarządzanie firmą. To w branży rozwiązanie unikalne i uniwersalne, a do tego wysoce skalowalne.

 

Po podniesieniu kapitału spółki OEX SA pozostaje jej dominującej akcjonariuszem z udziałem 84%. iPOS to druga obok Open Loyalty spółka giełdowej Grupy OEX, znajdująca się na wczesnym etapie rozwoju.

Nowe środki zostaną przeznaczone na realizację prorozwojowych projektów budujących skalę biznesu i umacniających pozycję spółki na konkurencyjnym rynku dostawców innowacyjnych rozwiązań biznesowych dla sektora małych i średnich firm.

Rolę wyłączonego doradcy finansowego iPOS w procesie pozyskania kapitału pełnił Excalibur Capital.

Pozyskanie kapitału od nowych inwestorów to dowód na to, że dotychczasowy rozwój naszej portfelowej spółki został dostrzeżony, a ona sama dobrze rokuje na przyszłość. Dla Grupy OEX to również znak, że w jej portfelu znajduje się spółka o perspektywicznym modelu biznesowym na trajektorii do uzyskania trwałej rentowności i z szansą na zwiększenie wartości dla wszystkich swoich akcjonariuszy – mówi Tomasz Kwiecień, członek Zarządu OEX SA

Fot.: Tomasz Kwiecień, członek zarządu OEX SA

Podziel się
Adres siedziby

iPOS Spółka Akcyjna

ul. Klimczaka 1

02 - 797 Warszawa

NIP: 1182096330

  Zobacz również
  • Aktualności
  • Branże
  • Dofinansowanie
  • O nas
  • Akcesoria
  KONTAKT DLA KLIENTÓW
  POMOC TECHNICZNA I SERWIS GŁÓWNY
  Równoległa 4a 02-235 Warszawa biurowiec Bolero, 4p.

  pomoc@ipos.pl

  22 307 37 47

  OFERTA DLA SIECI I FRANCZYZ

  Maciej Hełmecki

  Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

  maciej.helmecki@ipos.pl

  608 291 464

   KONTAKT DLA DEALERÓW I SIECI DYSTRYBUCJI
   małopolskie, lubelskie, opolskie, podkarpackie, śląskie

   Maciej Hełmecki

   maciej.helmecki@ipos.pl

   608 291 464

    kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

    Grzegorz Perłowski

    grzegorz.perlowski@ipos.pl

    502 474 876

     dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Grzegorz Kulikowski

     grzegorz.kulikowski@ipos.pl

     881 322 279

      IPOS logo

      Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.